Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J.Zamoyskiego w Zamościu w gronie najlepszych w kraju!

2
1143

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Zamoyskiego w Zamościu zdobyła tytuł Dobra Spółdzielnia 2019 r. w ogólnopolskim konkursie ogłoszonym przez Strefę Gospodarki Biznes Magazyn.

Celem programu było wyłonienie z wąskiego grona, najlepszych w naszym kraju spółdzielni mieszkaniowych. Poprzez pokazanie “spółdzielczych liderów” organizatorzy konkursu pokazują wizerunek polskiej spółdzielczości mieszkaniowej i przybliżają zasadnicze idee przyświecające ruchowi spółdzielczemu. Program ma za zadanie upowszechniać, a także propagować właściwe wzorce, modele oraz strategie funkcjonowania spółdzielni oraz sprawne zarządzanie przez nie zasobami mieszkaniowymi.

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Zamoyskiego w Zamościu została bardzo pozytywnie ocenieniona w niżej podanych obszarach:

  • aktywna działalność w zakresie ograniczania zużycia energii cieplnej wraz z pozyskaniem Białych Certyfikatów;
  • współpraca w zakresie prowadzonej działalności kulturalno – oświatowej z organizacjami pozarządowymi oraz Miejskim Domek Kultury w Zamościu;
  • skuteczna i konsekwentna polityka windykacyjna ( obniżenie w okresie ostatnich 8 lat wskaźnika zadłużenia z 16% do  9%)
  • niska, w porównaniu z innymi spółdzielniami, wysokość opłaty eksploatacyjnej.

Bardzo cieszymy się z otrzymanego tytułu, który jest jednocześnie zachętą i motywatorem do dalszej pracy na rzecz naszych mieszkańców oraz lokalnej społeczności – podkreśla Małgorzata Kapłon, Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

sm im jana zamoyskiego dyplom Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J.Zamoyskiego w Zamościu w gronie najlepszych w kraju!

materiał nadesłany

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wydojony

Najlepsza? No chyba że w kategorii “Najwyższe czynsze i opłaty” to bym się zgodził

stop spoldzielniom
Reply to  wydojony

Święta prawda kolego. Doja jak się tylko da…..zasłużony dyplom. Utrzymujemy darmozjadów