- reklama-


Zgłoś się na bezpłatny, niezobowiązujący trening próbny już dziś

„Tego lata chciałabym nosić przewiewne sukienki i koszulki, pod którymi nie odznaczają się wałeczki tłuszczu”.  Z takim zamiarem Joasia dołączyła przed czterema tygodniami do Mrs.Sporty Zamość. Od tego czasu trenuje w swoim klubie  trzy razy w tygodniu przez 30 minut. Cieszą ją pierwsze widoczne efekty: pasek od spodni przestał wpijać się w brzuch, skóra jest jędrniejsza, a ona sama jest w 100% zadowolona ze swojego wyglądu.

SKUTECZNOŚĆ OD PIERWSZEJ  MINUTY

„Koncepcja Mrs.Sporty jest tak skuteczna, ponieważ ćwiczymy całe ciało, a trening wspieramy odpowiednim odżywianiem, więc nasza tkanka tłuszczowa nie ma szans ” – wyjaśnia właściciel klubu Mrs.Sporty Zamość  Dariusz Wojtkowski. Rozwój mięśni odbywa się łagodnie, ale przynosi  trwałe rezultaty. W ten sposób nakręca się pozytywna spirala: mięśnie „żywią się” zapasami tłuszczu i to nie tylko podczas treningu, ale również po zakończeniu wysiłku fizycznego. Dzięki  temu można normalnie jeść, utrzymując prawidłowy bilans kaloryczny i zmniejszając  ryzyko wystąpienia efektu jojo. 

BADANIA POTWIERDZAJĄ UNIWERSALNOŚĆ  EFEKTÓW TRENINGOWYCH

Najnowsze badania Instytutu Profilaktyki i Rehabilitacji w Kolonii potwierdziły skuteczność treningu Mrs.Sporty. Uczestniczki badania w ciągu trzech miesięcy straciły średnio po 3 cm w pasie. To oznacza, że podczas najbliższych zakupów będą mogły kupić sukienkę o jeden, a może nawet dwa rozmiary mniejszą. Poza tym znacznie poprawiła się wydolność ich organizmu oraz gibkość. Ogólnie rzecz biorąc, eksperci udowodnili uniwersalność efektów osiąganych dzięki treningowi Mrs.Sporty oraz jego pozytywny wpływ na zdrowie.

PRAWIDŁOWO  ZBILANSOWANA  DIETA  ZAPOBIEGA  WIOSENNEMU  ZMĘCZENIU 

Aby wzmocnić pozytywny efekt treningów, Joasia  skorzystała z porad dotyczących prawidłowo zbilansowanego żywienia. „Mam naprawdę dużo energii, od kiedy stosuję się do zaleceń żywieniowych Mrs.Sporty. W tym roku zupełnie nie odczuwam objawów wiosennego zmęczenia”.

TRENER OSOBISTY MOTYWUJE

Joasia jest zachwycona, ponieważ  treningi w klubie Mrs.Sporty nie tylko przynoszą efekty, ale najzwyczajniej w świecie sprawiają  jej dużo radości. „Moja trenerka towarzyszy mi od pierwszego dnia, podczas wykonywania wszystkich ćwiczeń. Motywuje mnie, kiedy mam słabszy dzień, i dokładnie odnotowuje  moje  postępy” – wyjaśnia zadowolona Joanna  „Poza tym treningi są urozmaicone, dlatego 30 minut upływa mi zawsze bardzo szybko”. To oczywiste, że znalazła dla Mrs.Sporty stałe miejsce w swoim planie dnia, między pracą a życiem rodzinnym.

NOWA RADOŚĆ ŻYCIA DODAJE ZAPAŁU

Joanna cieszy się na wizytę w swoim ulubionym butiku, na przymierzanie nowych sukienek i bluzek oraz z radością oczekuje pierwszych słonecznych dni. Planuje  też  letni urlop: „W tym roku wreszcie wybierzemy się nad morze. Teraz bez obaw myślę o pokazaniu się na plaży w kostiumie kąpielowym”.

ZADZWOŃ TERAZ:

tel. 690 022 632

Klub Mrs.Sporty Zamość

ul. Reja 21

DH Tomasz

http://www.mrssporty.pl

53717323 596531590863510 4447671413645508608 n W DOBRYM NASTROJU I WYŚMIENITEJ FORMIE NA LATO
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments