Pijana uszkodziła latarnię, znak, ogrodzenie (Zdjęcia)

1
916
- reklama-

PIJANA PRÓBOWAŁA WJECHAĆ NA PARKING

 

Ponad dwa promile alkoholu to wynik badania stanu trzeźwości u 39-latki, która kierując audi „próbowała” wjechać na parking znajdujący się w okolicach jednego z zamojskich marketów budowlanych. Najpierw kobieta wjechała w znak drogowy, później otarła się o ogrodzenie sklepu uszkadzając przęsła i latarnię oświetlającą ekspozycję. Za jazdę na „podwójnym gazie” oraz powstałe uszkodzenia wytłumaczy się przed sądem.

Ponad dwa promile alkoholu miała w organizmie 39-letnia mieszkanka Zamościa, która siedząc za kierownicą audi „próbowała” wjechać na parking znajdujący się w okolicach jednego z zamojskich marketów budowlanych.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 39-latka skręcając z ul. Lwowskiej najpierw wjechała w znak drogowy, później otarła się o ogrodzenie sklepu uszkadzając przy tym przęsła i stojącą tam latarnię oświetlającą ekspozycję, a następnie zaparkowała samochód na pobliskim parkingu. Na szczęście w wyniku bezmyślnego postępowania 39-latki nikt nie ucierpiał, ona sama również nie doznała żadnych obrażeń.

Teraz za jazdę „na podwójnym gazie” 39-latka odpowie przed sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2. Uwadze sądu nie umknie również to, że kierując w takim stanie uszkodziła znak, ogrodzenie i latarnię.

Apelujemy o zachowanie trzeźwości za kierownicą. Kiedy pijany kierowca traci panowanie nad pojazdem stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie ale również dla innych uczestników ruchu, których przypadkiem napotka na swojej drodze.

Źródło. Policja Zamość

 

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
SOMSIAT

Pozdrowienia pani ewo, aby panią tym razem udupili