Zamość: Zwinął kobiecie torebkę podczas świętowania Dnia Kobiet

0
521
Fot. pixabay.com
- reklama-

Ten złodziej miał tupet! 39 – latek z Zamościa podczas spotkania towarzyskiego z okazji Dnia Kobiet, jednej z uczestniczek ukradł torebkę. Za zwędzone pieniądze upił się tak, że trafił do izby wytrzeźwień. Mężczyzna odpowie za kradzież.

W minioną sobotę do zamojskiej komendy zgłosiła się 25-letnia mieszkanka Zamościa informując, że dzień wcześniej na imprezie zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet została okradziona. W torebce znajdowały się jej dokumenty, telefon komórkowy, klucze oraz portfel z pieniędzmi.

Wartość strat zgłaszająca wyceniła na kwotę kilkuset złotych. Dodała, że impreza odbywała się u krewnych. Uczestniczyło w niej kilka osób, a niektórych z nich, pokrzywdzona nie znała.

Policjanci analizując zebrany materiał ustalili, że kradzieży najprawdopodobniej dokonał bawiący na imprezie 39-latek z Zamościa.

W niedzielę podejrzewany o kradzież mężczyzna został zatrzymany. Do policyjnego aresztu trafił proso z izby wytrzeźwień, do której dzień wcześniej został przewieziony przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

Przy 39-latku odnaleziono dokumenty pokrzywdzonej oraz portfel, w którym nie było już pieniędzy.

Wczoraj 39-latek usłyszał zarzuty kradzieży dokumentów. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2. Mężczyzna odpowie również za kradzież telefonu i pieniędzy, które jak sam przyznał – wydał na alkohol.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments