Kombi gwiazdą Jarmarku Św. Kiliana w Skierbieszowie!

3
3453
- reklama-

Zespół Kombi będzie gwiazdą tegorocznego Jarmarku Św. Kiliana w Skierbieszowie. Trzydniowa impreza wystartuje w piątek, 5 lipca i potrwa do niedzieli, 7 lipca. Grupa Kombi na skierbieszowskiej scenie wystąpi w sobotę, 6 lipca. Informacja taka widnieje na oficjalnej stronie internetowej zespołu.

Jarmark Św. Kiliana w Skierbieszowie jest jedną z większych imprez folklorystycznych na terenie Województwa Lubelskiego. Od lat skierbieszowskie jarmarki obfitują w występy zespołów folklorystycznych, pokazy dawnych zawodów, wiejskich rzemiosł i tradycyjnych zajęć. Organizatorzy Jarmarku Wójt Gminy Skierbieszów oraz Gminny Ośrodek Kultury, dokładają starań, by program corocznego wydarzenia był bogaty i przyciągał turystów. W poprzednich latach na skierbieszowskiej scenie wystąpiły m.in. takie sławy jak: Doda, Zbigniew Wodecki, zespoły TSA, Feel, Łzy, Video. Gwiazdą tegorocznej edycji „Kiliana” będzie popularny zespół Kombi. Wiadomo, że grupa da koncert w Skierbieszowie sobotę, 6 lipca. Informacja taka widnieje na oficjalnej stronie zespołu.

Kombi to polski zespół muzyczny, założony w 1969 roku.

Muzyka zespołu bliska jest stylom elektro-rock i synth pop. Kombi było jednym z najpopularniejszych polskich zespołów dekady lat 80. Charakterystyczne dla zespołu jest to, że poza piosenkami wykonuje także wiele utworów instrumentalnych.

Kombi wylansował takie hity jak: „Black and White”, „Hotel twoich snów”, „Jej wspomnienie”, „Kochać cię – za późno”, „Królowie życia”, „Linia życia”, „Nie ma zysku”, „Nasze rendez – vous”, „Przytul mnie”, „Słodkiego miłego życia”, „Za ciosem cios”.

Szczegółowy program tegorocznej edycji Jarmarku Św. Kiliana w Skierbieszowie podamy wkrótce.

54434560 2258271044444949 5991577217275002880 o Kombi gwiazdą Jarmarku Św. Kiliana w Skierbieszowie!

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zamosc

Mały Skierbieszów potrafi ściągnąć dobre zespoły a Zamość ściąga disku w polu!

Ok

Szacun dla Skierbieszowa i Szczebrzeszyna -trzymacie klasę.Reszta poziom disco polo.

mar

pfff jebana wiocha i nie szanujace się zespoły ja bym na ich miejscu się nie osmieszał i nie upadł do tego stopnia żeby jezdzic po wioskach i grać dla plebsu!!!!!