Rekordowy luty w zamojskim kinie!

0
552
fot. www.piotrmastalerz.com
- reklama-

W lutym 2019 Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zanotowało rekordową liczbę widzów – ponad 41 tys. Jak wyjaśniają władze kina – na tak wysoki wynik frekwencyjny złożył się przede wszystkim bardzo popularny weekend walentynkowy (8815 widzów), ferie (28345 widzów) oraz filmowe hity obecne w kinowym repertuarze.

Najchętniej oglądany był MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3 – ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii (16,5 tys. widzów od 25.01), PLANETA SINGLI 3 (7,9 tys.) – trzecia część i wielki finał komediowego hitu, który chwycił za serca, rozbawił do łez i rozkochał w sobie miliony widzów oraz JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 3 (7 tys.) – kolejne szalone przygody Czkawki, Nocnej Furii, Szczerbatka i innych postaci z przebojowej serii filmów animowanych.

Marzec w zamojskim kinie zapowiada się równie ciekawie. W dniach 9-14.03.2019 w CKF Stylowy odbędą się 24. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm”. W programie ciekawe propozycje filmowe oraz goście: Krzysztof Zanussi, Adrian Panek, Łukasz Maciejewski, ks. prof. Marek Lis, Piotr Kotowski oraz przedstawiciele festiwali religijnych z Włoch, Francji i Ukrainy. Natomiast w kinowym repertuarze w marcu m.in.: CAŁE SZCZĘŚCIE (premiera 8.03) – pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach, KURIER (premiera 15.03) – nowy film Władysława Pasikowskiego, sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy – Jana Nowaka-Jeziorańskiego, ROBACZKI Z ZAGIONIONEJ DŻUNGLI (premiera 8.03) – zapierające dech w piersiach połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją, DUMBO (premiera 29.03) – przygotowana przez Studio Disney aktorska adaptacja jednej z najbardziej wzruszających i uwielbianych przez widzów historii. Na początku kwietnia (4.04.2019) CKF Stylowy zaprasza na retransmisję CARMEN – wielkiego dzieła Georgesa Bizeta z nowojorskiej The Metropolitan Opera.

źródło: CKF „Stylowy” w Zamościu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments