Zamość: Przed nami tradycyjny Kiermasz Wielkanocny. Ruszyły zapisy dla sprzedawców!

0
820
fot. archiwum NKZ
- reklama-

Wiklinowe koszyki, palmy, pisanki, babki, makowce –  te i inne wielkanocne ozdoby i przysmaki będzie można zakupić podczas tradycyjnego Zamojskiego Kiermaszu Wielkanocnego. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 14 kwietnia w godzinach 9.00 – 14.00 na Rynku Wielkim w Zamościu.

Kiermaszowi jak zawsze towarzyszyć będą występy artystyczne oraz konkursy. O 11.30 wystąpi Zespół „Ogrodniczki”, o 12.00 odbędzie się oficjalne podsumowanie Konkursu na Palmę i Pisankę Wielkanocną z udziałem władz Miasta i Gminy Zamość.

Zamojski Dom Kultury i Muzeum Zamojskie zapraszają do udziału w kiermaszu firmy i osoby prywatne, które chcą sprzedawać lub promować swoje produkty związane ze Świętami Wielkanocnymi.

Własne stoliki lub stoiska będzie można ustawić na płycie Rynku Wielkiego od godz. 8.00 po uprzednim uzgodnieniu miejsca z organizatorem – biuro organizacyjne w Zamojskim Muzeum.

W dniu imprezy pobierana będzie opłata – 10 zł za stolik o wymiarach 1 m x 2 m (większe stoiska – opłata odpowiednio większa). Warunkiem udziału w Kiermaszu jest wypełnienie karty zgłoszenia (do pobrania TUTAJ) i dostarczenie jej do Zamojskiego Domu Kultury lub przesłanie e-mailem: [email protected] najpóźniej do dnia 5 kwietnia 2019 r.

19 kiermasz plakat www Zamość: Przed nami tradycyjny Kiermasz Wielkanocny. Ruszyły zapisy dla sprzedawców!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments