“Życie przez całe życie” – wyjątkowe wydarzenie w Zamościu

0
850

“Życie przez całe życie” – pod takim hasłem w niedzielę, 24 marca odbędą się w Zamościu obchody Narodowego Dnia Życia, organizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym “Krok za krokiem” w Zamościu”przy współpracy Miasta Zamość. Wydarzenie będzie połączone ze zbiórką finansową na rzecz budowy Kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego na rzecz dorosłych osób z niepełnosprawnościami.

Impreza rozpocznie się o godz. 8 od śniadania na zamojskim Rynku. Następnie zaplanowano mecz siatkówki na siedząco w wykonaniu “znanych i lubianych”, koncert Violinek i Yamahy. W programie także: warsztaty z przytulana i czytania bajek (przygotowane przez Senior Vigor), turniej open boccia, animacje, zabawy i konkursy z nagrodami, przegląd szkolnych talentów. Uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać także z symulatorów udostępnionych przez WORD Zamość.

Ponadto w ramach wydarzenia w Klubie Jazzowym “Kosz” godz 16.00 wystąpi Borys Somerschaf. Natomiast o godz. 18.00 odbędzie się Koncert Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego (siedziba Orkiestry).

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kwesta prowadzona przez wolontariuszy. Zebrane środki zostaną przekazane na rzecz budowy Kompleksu Terapeutyczno – Opiekuńczego na rzecz dorosłych osób z niepełnosprawnościami.

52932075 1347763478699186 1005944695785783296 n

Poprzedni artykuł50 lat minęło. Małżeństwa z Gm. Szczebrzeszyn świętowały złote gody
Następny artykułPrzed nami V Konkurs Piosenki Rosyjskiej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments