WAŻNE: Zabił pieszego i uciekł! Poszukiwani świadkowie! UDOSTĘPNIJ!

0
4198

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Stary Zamość.

36 letni mieszkaniec tej gminy został potrącony przez nieustalony dotychczas pojazd. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia nieudzielając pomocy poszkodowanemu. Pieszy na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia.

Wszystkie osoby, które były świadkami bądź posiadają informację na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu.

Policja otrzymała informację dzisiaj przed godz. 7:00 rano. Osoba zgłaszająca przejeżdżając przez Stary Zamość zauważyła w przydrożnym rowie leżącego mężczyznę. Kilka minut później na miejscu byli już policjanci. Przez kilka godzin trwały oględziny miejsca, w którym odnalezione zostały zwłoki.   Mundurowi ustalili tożsamość ofiary,  to 36 letni mieszkaniec gm. Stary Zamość.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36 latek jest ofiarą wypadku drogowego. Mężczyzna został potrącany przez nieustalony dotychczas pojazd, którego kierowca uciekł z miejsca zdarzenia nieudzielając pomocy poszkodowanemu.

Wszystkie czynności na miejscu zdarzenia prowadzone były pod nadzorem prokuratury, uczestniczył w nich także  biegły z zakresu ruchu drogowego.  Równocześnie rozpoczęły się  poszukiwania kierowcy. Policjanci ustalają świadków, zabezpieczają monitoring, zbierają wszelki informacje, które doprowadzą nas do ustalenia osoby, która prowadziła pojazd.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozić może kara do 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Lubelska

 

Poprzedni artykułAwaria ogrzewania – stanowisko Spółki Veolia (Film)
Następny artykułKierowca BMW potrącił pieszego na przejściu dla pieszych
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments