TEDE wystąpi w Zamościu!

0
1066
Fot. Wielkie Joł/Facebook

Dobra wiadomość dla miłośników hip – hopu! Już w najbliższy piątek, 8 lutego do Zamościa zawita Tede. Jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich raperów da koncert w naszym mieście w ramach najnowszej trasy #NOJITOUR. Artysta wystąpi w Kazamacie Wschodniej Bastionu I o godz. 20.00. Wciąż można dostać bilety na wydarzenie (szczegóły TUTAJ)

TEDE, a właściwie Jacek Graniecki ur. 24 lipca 1976 w Warszawie, znany również jako TDF, Fiodor, Jaca oraz DJ Buhh – polski raper, autor tekstów i producent muzyczny, a także przedsiębiorca, aktor i osobowość telewizyjna. Jego albumy rozeszły się w ponad 220 tys. egzemplarzy w Polsce, zaś sam artysta został pięć razy nominowany do nagrody Fryderyka. Tede jest właścicielem firmy odzieżowej oraz kreatorem linii ubrań w PLNY Textylia, a także współwłaścicielem przedsiębiorstwa odzieżowego Trykot TDK Sp. z o.o. Jest również jednym z dwóch założycieli wytwórni muzycznej Wielkie Joł.

Na najnowszym albumie Tede i Sir Mich ponownie udowodnili, że są lata świetlne przed konkurencją, a niebo przestało być dawno ich limitem. Za oprawę graficzną tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus, a na okładce albumu można dostrzec fragmenty okładek poprzednich albumów TEDE składających się w kolaż ukazujący jego podobiznę.

Poprzedni artykułZamość: Zmiany personalne w radach społecznych szpitala i stacji pogotowia
Następny artykułZamość: Pojemniki na śmieci pod okiem kamery
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments