Skatowali kierowcę, bo ochlapał pieszych błotem. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

4
1899
fot. KPP Krasnystaw

Nie żyje 38 – letni mężczyzna pobity przez dwóch napastników za to, że jadąc samochodem, jednego z nich ochlapał błotem. Wobec sprawców śmiertelnego pobicia sąd zastosował w środę środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Do brutalnej napaści doszło w niedzielę (27 stycznia) w jednej z miejscowości w gm. Krasnystaw. 21 i 31 latek pałkami pobili jednego z mieszkańców swojej miejscowości. Powodem napaści na mężczyznę był fakt, że wcześniej przejeżdżając samochodem ochlapał jednego z nich błotem pośniegowym. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. [Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ]. Lekarze nie zdołali go uratować. Na skutek odniesionych obrażeń 38 – latek zmarł w szpitalu.

Sprawcy zostali zatrzymani przez krasnostawskich policjantów i osadzeni w policyjnym areszcie. Doprowadzeni zostali także do prokuratury. W środę Sąd Rejonowy w Krasnymstawie zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

 

 

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili! Kolejny alarm bombowy. Market zamknięty (ZDJĘCIA)
Następny artykułBrawurowa akcja zamojskiej policji. Zatrzymali 70-latka. Co mu grozi?
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ona

To teraz kurwa posiedza, idioci

hawr

Znajome twarze hehe chłopaki posiedza sb troszkę

Trzymajcie się chłopaki!!

Szkoda że telewizja przedstawiła to wszystko w innym świetle. Nie było wspomniane że 38latek zaatakował ich jako pierwszy trzonkiem od siekiery .. Nie wspomnieli również jak on katowal swoich bliskich . Jakie krzywdy wyrządził mieszkańcom swojej miejscowości .

znajomy

No własnie… “Nosił wilk razy kilka, w końcu wynieśli wilka…”