Brawurowa akcja zamojskiej policji. Zatrzymali 70-latka. Co mu grozi?

13
2514

ODPOWIE ZA NIELEGALNĄ PRODUKCJĘ ALKOHOLU

Aparaturę do wytwarzania alkoholu oraz 10 litrów gotowego już alkoholu zabezpieczyli policjanci z Zamościa. W swoim domu posiadał je 70-letni mieszkaniec gminy Zamość. Za nielegalny wyrób alkoholu grozi kara pozbawienia wolności do roku.

We wtorek policjanci z Zamościa zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej w jednej z miejscowości gminy Zamość dokonali przeszukania domu należącego do 70-letniego mężczyzny. Mundurowi odnaleźli tam aparaturę do produkcji alkoholu oraz 10 litrów gotowego już „trunku”. Należące do 70-latka urządzenie oraz alkohol zostały zabezpieczone i przewiezione do komendy.

Wczoraj ich właściciel usłyszał zarzuty naruszenia przepisów ustawy o wyrobie alkoholu etylowego oraz wytwarzaniu wyrobów tytoniowych. Nielegalny wyrób alkoholu bez wymaganego ustawowo wpisu do rejestru producentów zagrożony jest karą pozbawienia wolności do roku.

źródło: Policja Zamość

bimber Brawurowa akcja zamojskiej policji. Zatrzymali 70-latka. Co mu grozi?

13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Max

Bardziej żałosne a nie brawurowe…

Robert

Zgadzam się z Max żenada a nie brawura zamiast wziąć się za prawdziwych przestępców to 70 latków brawurowo ścigają.

Wachmistrz
Reply to  Robert

… Lecą suki na sygnale, w Samie była kradzież, zwinął dziadek kostkę masła, chleb i czekoladę…
Ale splendor i chwała dla naszych dzielnych niebieskich chłopaków. Z ukraińcami pod marketami nie mogą się uporać co wódkę i fajki z przemytu sprzedają a 70latka złapali… Heeeh

Anonimowo

Ależ brawura godna podziwu,sukces na samymym początku roku.Nie możliwe że się udało,rozpracowywanie trwało miesiącami.Taka akcja, brawo będą nagrody i awanse gratulacje

dydek

Sprawa jest rozwojowa .Dziadek ma przykitrane jeszcze pół litra w piwnicy !!!!

noob

głupie przepisy, moze dziadek nalewki ziołowe robi, jakby z nim porozmawiali to może i policjantom by pomogła. nie popisali sie znowu.

ToV

By wzięli się za dupę co miliony kradną proponuję by brawurowo weszli na Wiejską 17 w Warszawie tam prawdziwi przestępy siedzą i się śmieją nam prosto w twarz.
A co do Policji zamojskiej to najlepiej 70- latka usadzić niż szybkiego 20-latka bo jeszcze by w kantar dostali.

Łapówkarstwo

Jesli chodzi o 70latka z bibrownikiem to przesada nic nie robi złego bo robi to dla własnych potrzeb.a policjia nich zajmie się chadlem papierosów bo w zamosciu przed biedronko nie ma dnia zeby tego nie sprzedawali a Policjia nawet nie reaguje jedneho razu nawet widziałem jak z nimi mają układy. To jest prawo!!!!

Polak

TO się dzieje naprawdę ? LUDZIE zróbmy coś z tym KRAJEM Póki jeszcze mamy godność !

Tomasz

“Działać trzeba szybko i elastycznie. Producenci śmierdzącej trucizny umieją szybko chować i usuwać kompromitujące dowody. Trzeba ich schwytać na gorącym uczynku. […] Tysiące ton żyta i ziemniaków niszczą corocznie bimbrarze.” Dzielna policja w akcji.

Anonimowo

Nie no brawo,szczęście całe że mieszkam po za krajem i nie płacę podatków na taki cyrk ,no po prostu medale rozdać za takie rozpracowanie Pana co dla własnych potrzeb zrobił coś co lubi,zaczyna się znów pisowska poprawa statystyk na rowerzystach i tak błahych pierdolach a jak potrzeba policji naprawdę to ich niema ,HWK Holandia pzdr

Francuz

Wachmistrz popieram Stoją kolesie przy biedronce na lubelskiej w biały dzień i sprzedają fajeczki, alkohol, paliwko Nie kryją się z tym Nikt im nic nie może zrobić Przypuszczam żę mają układy z policją Krawężniki pewnie mają z góry nakazane ze Ci goście są nietykalni i nic im nie mogą zrobić
Parodia ze 70 latka złapali Na pewno nie miał siły uciekać biedny. Sąsiad go sprzedał Stąd ta “brawurowa akcja” W blokach na peowiaków jest jeszcze tyle “melin” gdzie handlują … tego tez nikt nie da rady wykryć Łapią “gangsterów” na rowerach, śpiących na ławkach i dlatego jest “bezpieczniej” Tytuł artykułu mylący.

Tomasz Krywionek
Reply to  Francuz

Tytuł miał uwidocznić bezsens działań policji, chciałoby się powiedzieć milicji i chore prawo rodem z poprzedniego systemu. I jak widać tytuł sprawdził się, pobudził do dyskusji i może trochę do myślenia. Pozdrawiam