Prezydent Wnuk: “O tej tragedii powiedziano wiele słów…”

3
1049

Zamościanie spotkali sie pod Pomnikiem Marszałka Piłsudskiego, by uczcić pamięć zamordowanego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz wyrazić sprzeciw wobec fali nienawiści, hejtu i przemocy.

Prezydent Andrzej Wnuk zaprosił do wspólnej modlitwy “Ojcze Nasz” w intencji Prezydenta Gdańska: “Szanowni Państwo, o tej tragedii powiedziano już wiele słów. Mam propozycję, żebyśmy sie po prostu pomodlili…”

Uczestnicy zapalili znicze w intencji zamordowanego Pawła Adamowicza.

Wśród zebranych obecni byli: Prezydent Andrzej Wnuk, Zastępcy Prezydenta Małgorzata Bzówka i Andrzej Zastąpiło, były i obecny Przewodniczący Rady Miasta Zamość Piotr Błażewicz, Jan Wojciech Matwiejczuk, Poseł RP Sławomir Zawiślak, radni Rady Miasta Zamość, pracownicy Urzędu Miasta oraz mieszkańcy Zamościa.

 

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Cud

Brawo! Wielki szacunek za to wszystko. W ogóle cud, że niektóre osoby, które powszednio niewiele mają wspólnego z modlitwą, czy wiarą w Boga, nagle przy takiej tragedii wspominają o modlitwie, Bogu. Jak trwoga to do Boga zawsze aktualne

stan stan bolek
Reply to  Cud

zaraz zaraz co ty wypisujesz od kiedy to pod wodzem J.P ludzie sie modla to jacys nowowiercy

fffw

Ogólnie pisał. Tweety Tuska np., który powszednio ma z wiarą niewiele wspólnego i wielu innych, którzy jak nie ma trwogi do Boga, to tylko hejtować modlitwę, Boga i religię potrafią.