Z ostatniej chwili. Uwaga kierowcy! Trwa kaskadowy pomiar prędkości!

1
973

Jak donoszą zamojscy kierowcy w tej chwili (godzina 10.40) w Zamościu i okolicy trwa kaskadowy pomiar prędkości. Nieoficjalnie wiemy, że kontrola potrwa do godziny 22.00

Kaskadowy pomiar prędkości polega na tym, że kontrola prowadzona jest na tej samej drodze, w tym samym czasie, ale w różnych miejscach. W Zamościu ma to miejsce na obwodnicy północnej w kilku miejscach. Natomiast w Sitańcu w okolicach, cmentarza, kościoła oraz na wylocie z Sitańca przy salonach samochodowych. Kontrola trwa też w tej chwili na wylocie z Zamościa tuż za tablicą “Kalinowice”

Dodatkowo policyjne nieoznakowane auta z wideorejestratorami poruszają się na tych odcinkach. Jak informują kierowcy kontroli można się także spodziewać w Izbicy i Łopiennikach oraz w okolicy Krasnegostawu.

A więc kierowcy, noga z gazu i nie informujemy się nawzajem poprzez “mruganie światłami” 🙂 To także jest karane mandatem jako nieuzasadnione użycie świateł.

Kaskadowy pomiar prędkości policja stosuje przeważnie podczas akcja przedświątecznych. Dzisiejsza akcja policji raczej nie jest z tym związana.

Pozdrawiamy szerokiej drogi!

PS. Jak macie informacje o nowych miejscach kontroli to piszcie w komentarzach

UDOSTĘPNIJ
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
damian

dzieki, redaktorze. yanosik w pełnej gotowości