Udany występ modelarzy z Zamościa na zawodach w Chełmie

1
608

Modelarze z pracowni Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Zamojskiego 27 grudnia uczestniczyli w XXXVI Okręgowych Zawodach Modeli Szybowców Halowych klasy F1N w Chełmie. Ich występ zdecydowanie można zaliczyć do udanych.

Organizatorem zawodów był Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie. W  zawodach uczestniczyli zawodnicy z  następujących Klubów: Modelarnia MDK w  Chełmie, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” z  Hrubieszowa, Kółko Modelarskie „Śmigiełko z  Ruda Huta, Modelarnia z  Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamojskiego z  Zamościa oraz Klub Modelarski Krzczonów.

Zamojska reprezentacja była najliczniejszą i wystartowała w składzie: Filip Dziedzic, Hubert Kordas, Mateusz Radzik, Filip Szewczuk, Jakub Kordas, Mikołaj Marciniewicz, Maksymilian Radzik, Łukasz Korniewski, Maksymilian Korniewski, Edyta Kordas, Katarzyna Marciniewicz, Tomasz Radzik, Krzysztof Kordas, Stanisław Mosór, Artur Dziedzic, Roman Bikowski.

WYNIKI ZAWODÓW:

Kategoria wiekowa młodzik młodszy:

I miejsce Gumieniak Paweł – UKS „Jedynka” Hrubieszów

II miejsce Marciniewicz Mikołaj – SM im. Jana Zamoyskiego Zamość

III miejsce   Tomicki Antoni – UKS „Jedynka” Hrubieszów

V miejsce  Radzik Maksymilian – SM im. Jana Zamoyskiego Zamość

VI miejsce Korniewski Łukasz – SM im. Jana Zamoyskiego Zamość

Kategoria wiekowa młodzik:

I miejsce Szumiata Karol – UKS „Jedynka” Hrubieszów

II miejsce Dziedzic Filip – SM im. Jana Zamoyskiego Zamość

III miejsce Kordas Hubert – SM im. Jana Zamoyskiego Zamość

IV miejsce Radzik Mateusz – SM im. Jana Zamoyskiego Zamość

V miejsce Szewczuk Filip – SM im. Jana Zamoyskiego Zamość

VI miejsce Kordas Jakub – SM im. Jana Zamoyskiego Zamość

Kategoria wiekowa junior:

I miejsce Kopera Jakub – UKS „Jedynka” Hrubieszów

II miejsce Mięczak Mateusz –   UKS „Jedynka” Hrubieszów

III miejsce Wezgraj Jakub – UKS „Jedynka” Hrubieszów

Kategoria wiekowa senior:

I miejsce Kryszczuk Leszek – UKS „Jedynka” Hrubieszów

II miejsce Machul Dariusz – KM Ruda Huta

III miejsce Stachniuk Tadeusz – MDK Chełm

IV miejsce Bikowski Roman – SM im. Jana Zamoyskiego Zamość

V miejsce Dziedzic Artur – SM im. Jana Zamoyskiego Zamość

VII miejsce – Stanisław Mosór – SM im. Jana Zamoyskiego Zamość

                                                 

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jasiek

Brawo młodzi modelarze z Zamościa