Świąteczna promocja na szkła progresywne  w Okularium!

0
551
GAIA

Świąteczna promocja na szkła progresywne  w Okularium!

W salonach optycznych Okularium tej zimy obalamy mit, że okulary na każdą odległość muszą  być drogie. Teraz wybierając szkła progresywne renomowanego producenta JZO drugą parę soczewek progresywnych/biurowych otrzymają Państwo gratis.

pastedGraphic.png

Czym są okulary progresywne (na każdą odległość)?

Szkła progresywne to najbardziej zaawansowane rozwiązanie optyczne dla Twoich oczu. Dzięki temu, że posiadają kilka obszarów korekcyjnych, umożliwiają wyraźne widzenie przedmiotów znajdujących się w różnych odległościach. Komfortowe widzenie na dalsze odległości jest możliwe, kiedy patrzysz przez górną część okularów. Ma to miejsce np. gdy prowadzisz samochód lub oglądasz telewizję. Obszar pośredni, to środkowa część, gdzie następuję łagodne przejście mocy od wartości do dali, do wartości do bliży. Ta część umożliwia wyraźne widzenie na pośrednie odległości, np. ekran komputera lub deska rozdzielcza podczas jazdy samochodem. Dolna część okularów to obszar, który jest przeznaczony do czytania lub oglądania przedmiotów, które znajdują się w bliskiej odległości. Dzięki takiej konstrukcji okulary progresywne łączą w sobie dwie, a nawet trzy pary okularów: do dali, do pracy przed komputerem i do bliży.

Nie zwlekaj z wizytą w salonach Okularium! Dodatkowo, jeśli potrzebujesz profesjonalnego badania wzroku pod kątem doboru okularów w naszych salonach zrobisz je za darmo!