Tomaszów Lub.: Budowa krytej pływalni postępuje [ZDJĘCIA]

0
1689
Fot. UM Tomaszów Lubelski

Postępują prace przy budowie krytej pływalni przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Lubelskim. Inwestycję na zlecenie miasta wykonuje firma ERBUD z Warszawy. Z nowego obiektu tomaszowianie skorzystają pod koniec 2020 r.

Przypomnijmy, umowę na realizację budowy krytej pływalni wraz z niezbędną infrastrukturą Burmistrz Wojciech Żukowski podpisał 29.08.2018 r. Zadanie pod nazwą „Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych Miast Tomaszów Lubelski poprzez modernizacje budynków OSiR – rozbudowę o krytą pływalnię, remont hali sportowej OSiR z zapleczem administracyjno – socjalnym oraz budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami socjalnymi w Tomaszowie Lubelskim” kosztować będzie nieco ponad 32,3 mln zł.

Wykonawcą inwestycji jest firma ERBUD z Warszawy. Jej pracownicy wykonać mają budynek administracyjny pływalni w stanie surowym, obiekt z niecką basenu, zajmą się także zagospodarowaniem teren wokół kompleksu.

Zadanie współfinansowane jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Basen ma być gotowy do 15 października 2020 r.

 

Poprzedni artykułZamość: Świąteczne paczki dla weteranów. Rusza akcja ŚZŻAK
Następny artykułNiespodziewany Gość w Szkole Podstawowej nr 7
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments