Święty Mikołaj z reniferem dotarł do Zamościa. Zobaczcie zdjęcia

0
974

Święty Mikołaj wraz ze swoim reniferem pojawił się dzisiaj  (6 grudnia) o godzinie 13.00 przed zamojskim sklepem E. Leclerc (ul. Wyszyńskiego). Z niezwykłą parą można tam spotkać się dzisiaj do godziny 16.00. Towarzyszy im wolontariusze akcji „Adrian, nie jesteś sam!”, którzy przeprowadzają zbiórkę pieniędzy dla Adrian

Renifer jest mieszańcem minizoo przy hospicjum Santa Galla w Łabuńkach, przyjechał tam prosto z Laponii w Finlandii. W rolę Mikołaja wcieli się jego opiekun ks. Michał Przybysz, dyrektor hospicjum. Każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z tym wyjątkowym duetem. Nie zabraknie też słodyczy dla dzieci. W trakcie wizyty, wolontariusze zbierać będą pieniądze na rzecz 14 – letniego Adriana Kielara z Łabuń – Reformy. Chłopiec jest po przeszczepie szpiku i potrzebuje odpowiednich warunków – w miarę sterylnego pokoju z łazienką, by dojść do pełni sił i wrócić do kolegów, do szkoły. Marzenie Adriana o własnym kąciku na poddaszu małego domku, pomaga Spełnić zawiązany w październiku Komitet Społeczny na rzecz akcji „Zróbmy pokój dla Adriana”.

W Centrum Handlowym E. Leclerc z okazji Mikołajek czekaj też inne atrakcje. W godzinach 14.00-19.30 wewnątrz sklepu również spotkacie  Św. Mikołaja. Towarzyszyć mu będą Śnieżynki oraz Bałwanek. Na dzieci czekać będzie wiele atrakcji, m.in: modelowanie balonów, malowanie twarzy, gry zespołowe i integracyjne, zbijanie wielkich kręgli, rzut do kosza, twister, kolorowanki, wyścigi, wspólne śpiewanie piosenek a przede wszystkim rozdawanie prezentów! Poniżej nasza fotorelacja.

 

 

Poprzedni artykułZ wierszem do Młodych
Następny artykułZ ostatniej chwili: Potrójne zderzenie czołowe
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments