Czy Zamość ponownie zostanie Świetlną Stolicą Polski?

2
1326

Spektakularny początek zimy

W tym roku Zamość zaskoczy mieszkańców oraz turystów odwiedzających miasto zupełnie nowym oryginalnym pomysłem na świąteczne dekoracje.

Oprócz choinki i tradycyjnych iluminacji, które kojarzą się z czasem świątecznym, na zamojskim Rynku Wielkim, pojawią się zupełnie nowe elementy dekoracyjne.

W weekend 1 I 2 grudnia na Rynku Wielkim zaplanowano mnóstwo atrakcji. Najbardziej spektakularne z pewnością będą iluminacje świąteczne. Świetlny Początek Zimy to także dwudniowy Jarmark Świąteczny. Do Zamościa przyjadą jak zawsze wystawcy z ozdobami świątecznymi oraz smakołykami.

Organizatorzy imprezy zapowiadają także smakowite gwiazdkowe gotowanie na żywo, tworzenie ogromnej rzeźby lodowej, choinkę z jeepów i motocykli.

Na Rynku pojawi się po raz pierwszy w Zamościu Wawel Truck. To słodka, interaktywna ciężarówka pełna gier, atrakcji, zabaw i interaktywnych aplikacji i oczywiście słodyczy.

Miasteczko Radia Zet zaprasza na świąteczne karaoke, pamiątkowe wybijanie monet, magiczne koło fortuny z prezentami oraz świąteczną fotobudkę.

Zainaugurowane zostanie także lodowisko na Rynku Wielkim.

Początek zabawy na Rynku Wielkim w najbliższą sobotę 1 grudnia o godz. 10.00.

Czy ponowni zostaniemy Świetlną Stolicą Polski? Więcej informacji już wkrótce na www.kurierzamojski.pl

46769587 183200179291825 8550019249010114560 n Czy Zamość ponownie zostanie Świetlną Stolicą Polski?

Poprzedni artykułDziś Black Friday, czyli zakupowy szał. O czym należy pamiętać kupując na wyprzedażach?
Następny artykułNadzieja umarła w 50 minucie
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam

Szkoda, że nie zostanie świetlaną stolicą…

koko

Już chyba rozumiecie dlaczego p.Wnuk jest ponownie prezydentem.Ponieważ nie pozwoli aby Zamość był ciemnogrodem jak za Zamojskiego,czy pani Pfeiferowa negowanie wszystkiego,co w sumie jest dobre i dla miasta i mieszkancow