Z ostatniej chwili!!! Krzysztof Rutkowski przyjedzie do Zamościa.

2
3299
fot. Facebook/Krzysztof Rutkowski
- reklama-

Krzysztof Rutkowski zamierza dziś złożyć doniesienie do Centralnego Biura Antykorupcyjnego dotyczące nieprawidłowości na terenie diecezji Zamojskiej. Jak czytamy w nadesłanej do naszej redakcji informacji – sprawa dotyczy skandalicznych zdarzeń na terenie jednej z parafii w okolicach Zamościa. Według detektywa doszło tam do korupcji urzędowymi pieniędzmi za nielegalne prace na parafii.

Szczegóły sprawy Krzysztof Rutkowski przedstawi podczas spotkania z dziennikarzami w Zamościu w środę, 21 listopada 2018 r. o godzinie 11:00 w hotelu JUNIOR.

Jak czytamy w zaproszeniu – w spotkaniu z dziennikarzami weźmie udział też zastraszony pracownik, który za milczenie i zmianę zeznań przed prokuratorem, miał otrzymać propozycję korupcyjną. Przedstawiona ma być także również sprawa księdza fałszywie posądzonego o kradzież XVI-wiecznej, zabytkowej monstrancji.

 

 

 

 

 

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Sądząc po tytule myślałem, że przyjedzie nagrywać odcinek na Polsat a tu proszę, Pan który nie jest detektywem (tak, Rutkowski nie ma licencji od kilku lat i ma o to kilka spraw sądowych za zabawę w detektywa) będzie rozwiązywał kolejną zagadkę. Ktoś tu widzę na ogladał się telewizji 🙂

Haha

A czy tu jest napisane że będzie sprawę rozwiązywał, przeprowadza konferencję i tyle, to ty zjedz Snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć.