4000 złotych za 1KW

3
866
- reklama-

Promocja na instalacje fotowoltaiczne – EKOZAMBUD

Ceny prądu rosną w zastraszającym tempie, a to nie koniec podwyżek. Od 1 stycznia 2019 roku czeka Państwa kolejna podwyżka cen prądu, prawdopodobnie o 30 %. Jedyną możliwością zabezpieczenia domowego budżetu przed ciągłymi podwyżkami jest zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, która wyprodukuje dla Państwa prąd ze słońca. Nasza firma specjalizuje się w rozwiązaniach proekologicznych dla firm i klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w instalacjach związanych z energią słoneczną oraz energią geotermalną i biomasą. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii i odpowiadamy za ich realizację. Wykonujemy również projekty termomodernizacji budynków komercyjnych. Zajmujemy się także pozyskiwaniem dofinansowań dla klientów indywidualnych i firm. Posiadamy własne ekipy montażowe oraz doskonale opracowany system pracy. Montujemy wyłącznie certyfikowane urządzenia z zakresu fotowoltaiki, termomodernizacji i instalacji grzewczych.

Naszą firmę tworzą osoby, dla których troska o środowisko naturalne jest priorytetem. Podejmujemy odpowiednie działania, by zwiększać świadomość wśród społeczeństwa i profesjonalnie doradzać w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań inwestycyjnych OZE. Instalacje fotowoltaiczne pozwalają alternatywnie uzyskać energię słoneczną z promieniowania słonecznego. Do pozyskania energii w ten sposób niezbędne są elementy, takie jak: panele fotowoltaiczne, inwenter DS/AC oraz zabezpieczenia, okablowanie i licznik energii. Zalety instalacji fotowoltaicznych to : samodzielna produkcja energii elektrycznej, niezależna od PGE, rozwiązanie ekologiczne – korzystasz z odnawialnego źródła energii, koszty inwestycji szybko się zwracają, uproszczony sposób rozliczania niewykorzystanej energii z zakładem energetycznym. Firma EKOZAMBUD przygotowała dla Państwa specjalną ofertę. Tylko do końca roku instalacje fotowoltaiczne na wysokiej jakości komponentach kosztują 4000 złotych brutto za KW i jest to ostateczny koszt takiej instalacji.

Przykładowo: instalacja o mocy 3 KW (która wyprodukuje w ciągu roku około 3000 kWh), będzie kosztowała 12000 złotych. Taka ilość wyprodukowanej energii wystarcza w zupełności dla średniej wielkości domu. Zapraszamy do kontaktu w sprawie zapisów na instalacje fotowoltaiczne pod numerem telefonu 84 543 11 27 lub 737-168-350 oraz pod adresem email [email protected]. Zapraszamy również do naszego biura na ul. gen Władysława Sikorskiego 16 A oraz na stronę internetową www.ekozambud.pl.

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Naród

Gdzie mój komentarz o cenie zestawu 1KW i 3 KW? Nie spodobało się komuś, wykazanie przekrętu?

Polak
Reply to  Naród

O jakim przekręcie piszesz?

Mieszkaniec
Reply to  Naród

Niejaki Naród nie ma najmniejszego pojęcia na temat fotowoltaiki ale swoje 5 groszy musi wcisnąć. Ciesze się, że admin usuwa jego prostackie wpisy.