MKS Padwa: komunikat przedmeczowy

0
699
- reklama-

Jak sąsiad z sąsiadem

Ponad miesiąc czekali kibice piłki ręcznej z Zamojszczyzny na kolejne ligowe starcie zawodników MKS Padwa Zamość. W sobotę, 10 listopada zespół trenera Marcina Czerwonki zmierzy się na własnym parkiecie z KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. Początek meczu o godz. 18.

Choć będzie to dopiero pierwsza zamojsko-ostrowiecka konfrontacja w meczu o stawkę (dotychczas Padwa i KSZO grały jedynie towarzysko) to wbrew pozorom oba kluby zaskakująco wiele łączy. Kilku zawodników z obecnej kadry beniaminka pierwszej ligi ma za sobą ostrowiecki epizod, jak chociażby kapitan Padwy Szymon Fugiel. W Ostrowcu grał także kołowy Radosław Pomiankiewicz. Co ciekawe, „Goryl” występował w tej drużynie ze swoim starszym bratem, Tomaszem.

Sobotnich rywali łączy także aktualny dorobek w sezonie 2018/2019. Szczypiorniści obu ekip mają na koncie dokładnie po trzy zwycięstwa i trzy porażki. Stawką meczu będzie więc umocnienie pozycji w środku tabeli.

Zamościanie przystąpią do rywalizacji w świetnych humorach. Niespodziewane wyjazdowe zwycięstwo z KPR Legionowo było szeroko komentowane i z pewnością zrobiło wrażenie na przeciwnikach. Takie spotkania budują atmosferę i mobilizują do ciężkiej pracy na treningach. Nic dziwnego, że w tygodniu poprzedzającym mecz z KSZO trener Czerwonka nie musiał specjalnie zachęcać podopiecznych do wykonywania poszczególnych ćwiczeń.

Początek spotkania o godz. 18. Bilety: 18 zł – trybuna główna, 12 zł – normalny, 6 zł – ulgowy do nabycia w recepcji hali OSiR i w kasach. Otwarcie trybun o godz. 17:20.

Kibice mogą liczyć na kilka atrakcji. Jedną z nich będzie specjalna oprawa z okazji jutrzejszego Święta Niepodległości.

Serdecznie zapraszamy.

Piotr Orzechowski
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments