(WAŻNE-UDOSTĘPNIJ): Policja poszukuje świadków wypadku

0
1754
- reklama-

POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU W GORAJCU ZASTAWIE

Policjanci z Zamościa wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego na drodze krajowej 74 w Gorajcu Zastawie. W skutek zdarzenia 77-letni mieszkaniec gminy Radecznica z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Osoby, które mają wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z zamojską Policją.

Do wypadku doszło wczoraj 7 listopada w godzinach popołudniowych na DK 74 w miejscowości Gorajec Zastawie. O zdarzeniu dyżurny komendy został poinformowany około godziny 17:20. Zgłaszający powiedział, że jadąc tamtędy na środku drogi zauważył leżącego starszego mężczyznę. Zatrzymał się i kiedy zauważył, że mężczyzna krwawi i posiada obrażenia ciała natychmiast zadzwonił na numer alarmowy. Dodał, że w okolicach nie zauważył innego pojazdu.

Załoga karetki pogotowia przewiozła mężczyznę do szpitala. Policjanci wstępnie ustalili, że 77-latek z gminy Radecznica poruszając się drogą około godziny 17:00 został potrącony przez samochód, którego kierujący odjechał z miejsca zdarzenia. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub mogą posiadać informację, co do okoliczności wypadku proszone są o kontakt z dyżurnym zamojskiej komendy pod numerem telefonu (84) 677-14-17 lub 112.
D.K-B.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments