Minister Anna Zalewska przyjeżdża do Zamościa

0
1274
fot. archiwum

Minister Edukacji Anna Zalewska będzie gościem podczas Gali Podsumowującej projekt “szkoły dla Niepodległej”. Minister przyjedzie do Zamościa na zaproszenie Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk.

W programie uroczystości przewidziano m.in.: wspólne śpiewanie hymnu narodowego w ramach akcji „Dzień dla Niepodległej”, wystąpienia okolicznościowe, prezentację przedsięwzięć zrealizowanych przez szkoły i placówki oświatowe z obszaru działania Kuratorium Oświaty w Lublinie w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Galę uświetni występ Zespołu Tańca Ludowego „Zwierzyniacy”, a także koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu uczniów zamojskich szkół ponadgimnazjalnych. Szkoły i placówki oświatowe, które wzięły udział  projekcie “Rekordowy Polonez na 100-lecie Niepodległości” zostaną uhonorowane Certyfikatami Biura Rekordów.

Zdjęcia i film ze wspólnego POLONEZA na Rynku Wielkim

Gala Podsumowująca odbędzie się w piątek 9 listopada 2018 roku o godz. 11:00 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments