Kurs samoobrony dla kobiet

0
746
fot. Policja Zamość

Już w najbliższy wtorek rozpocznie się policyjny kurs samoobrony dla kobiet. Zamojska komenda serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane Panie na godzinę 19:30 do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, ul. Królowej Jadwigi 8

6 listopada 2018 r. o godzinie 19:30 odbędzie się pierwsze spotkanie kolejnej edycji kursu samoobrony dla kobiet. Już po raz X policjanci z zamojskiej komendy spotkają się z Paniami zainteresowanymi zdobyciem umiejętności z zakresu samoobrony. W czasie kursu uczestniczki poznają zasady skutecznej obrony przed napastnikiem. Dowiedzą się jak reagować w sytuacji zagrożenia i jak działać, aby się obronić.

Wszystkie zainteresowane uczestnictwem w kursie Panie serdecznie zapraszają prowadzący spotkania: asp. szt. Piotr Nowicki Zastępca Naczelnika Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego KMP w Zamościu, Mistrz klasy międzynarodowej posiadający w Ju-Jitsu 5º DAN oraz sierż. szt. Paweł Bajwoluk i st. sierż. Łukasz Detko policjanci z zamojskiej komendy i jednocześnie instruktorzy taktyk i technik interwencji.

Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne. Wystarczy przyjść we wtorek 6 listopada o godzinie 19:30 do hali mat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu przy ul. Królowej Jadwigi 8 (nowy budynek, wejście od ulicy).

fot. Policja Zamość
fot. Policja Zamość

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments