Dzień Edukacji Narodowej – nazwiska uhonorowanych zamojskich nauczycieli

0
1819

Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej Prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk wręczył nagrody 31 nauczycielom i 7 dyrektorom publicznych placówek oświatowych.

Prezydent uhonorował również nauczycieli placówek niepublicznych – 17 nauczycieli otrzymało listy gratulacyjne za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Podziękowania otrzymało także 58 osób, które pracowały w jednostkach oświatowych Miasta Zamość i odeszły na emeryturę w roku szkolnym 2017/2018.

Gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w czwartek, 18 października w Centrum Kultury Filmowej  w Zamościu.

Podczas Gali wręczono medale “Zasłużony dla Oświaty Zamościa”. Otrzymali je:

AnnaAntoszczakMłodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego
WaldemarLeszczyńskiBursa Międzyszkolna Nr 2
AndrzejMazurkiewiczI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego i Zespół Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej

 

Lista nagrodzonych pedagogów ze szkół publicznych:

Joanna MartaBanaszkiewiczSpecjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
AnnaBiskupskaIII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
Renata MałgorzataChorośIII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
RenataCzerwieniec-GrzesiukCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
LucynaDaniłowSzkoła Podstawowa     Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
MałgorzataDaniłowiczPrzedszkole Miejskie  Nr 15
AgnieszkaDybzińskaSzkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
EdytaGomułkaSzkoła Podstawowa  Nr 6 im. Szymona Szymonowica
JerzyGoryczkaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny
BarbaraGorzkowskaPrzedszkole Miejskie Nr 10
Joanna BożenaGrzesikSzkoła podstawowa Nr 4 im.Stefana Batorego
JanuszJasekCentrum Kształcenia Praktycznego
ŁukaszKołodziejczykZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
JoannaKoronaII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
RadosławKowalczukZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny
UrszulaKowalczykPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1
AgataKozakPrzedszkole Miejskie Nr 8 im. Jana Brzechwy
HalinaKról-KaliszczukSzkoła Podstawowa  Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
Maria BronisławaKuraszkiewiczSzkoła Podstawowa Nr 4 im.Stefana Batorego
WaldemarLeszczyńskiBursa Międzyszkolna Nr 2
RenataŁuszczyńskaPrzedszkole Miejskie Nr 13
JolantaMichalczukSzkoła Podstawowa     Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
Leszek TomaszMichalskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny
AgnieszkaNiańkoI  Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
AnnaNowosad-SzarugaBursa Międzyszkolna Nr 1
Alina BożenaObrosłyPrzedszkole Miejskie  Nr 14
DanutaOchotaPrzedszkole Miejskie  Nr 1
DorotaOssowskaSpecjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
DorotaPintalSzkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego
AdamSowińskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Armii Krajowej
LidiaSternikZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny
AntoniSzostekIII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
Małgorzata KatarzynaTruszyńska-KutnikSzkoła Podstawowa  Nr 8 im. Orląt Lwowskich
AntoniTurzynieckiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im Józefa Piłsudskiego
TeresaWierzbowskaPrzedszkole Miejskie  Nr 8 im. Jana Brzechwy
MałgorzataZachajczukSzkoła Podstawowa  Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego
AnnaZacharzyńskaSzkoła Podstawowa  Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego
ZbigniewZienkiewiczCentrum Kształcenia Praktycznego

 

Lista nagrodzonych pedagogów ze szkół niepublicznych:

MarianManastyrskiSzkoła Języków Obcych BACALARUS
BeataBiszczan Przedszkole “Radosna Kraina”
WiolettaBorasSzkoła Języków Obcych BACALARUS
AgnieszkaCybulskaI Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
AnnaĆwik-ZbyrytZespół Niepublicznych Szkół Specjalnych”Krok za krokiem”
BeataJuszczakDwujęzyczna Szkoła Podstawowa  Smart School
WłodzimierzKuśmierczukI Społeczne Liceum Ogólnokształce im. Unii Europejskiej
AgnieszkaOstaszKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio
AnnaPiszczZamojskie Stowarzyszenie Edukacji i Pomocy Socjalnej Młodzieży
DorotaPodgórna Przedszkole “Ziarenko “
MonikaPoświatowskaDwujęzyczna Szkoła Podstawowa  Smart School
AgnieszkaRzepkowskaNiepubliczny Punk Przedszkolny “Figielkowo”
EwaSienkiewicz Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych”Krok za krokiem”
MagdalenaSuszyna Przedszkole “Radosna Kraina”
AleksandraSzelągLiceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych
AureliaWarwasiewiczZakład Doskonalenia Zawodowego
AgnieszkaWójtowiczI Prywatne Technikum Hotelarskie

 

Lista odznaczonych emerytowanych pracowników oświaty:

CzesławaBabiarzSzkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
TeresaBaranZespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 3 im. Armii Krajowej
MariaBielakPrzedszkole Miejskie Nr 2 i Przedszkole Miejskie Nr 7
AnnaBiestekSzkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
HenrykaBocheńskaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
HenrykBorowikSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
DanutaBurakPrzedszkole Miejskie Nr 1
RenataCiebieńSzkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
RenataDepkowskaBursa Międzyszkolna Nr 1
StanisławFiutekII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
HenrykaGancarzPrzedszkole Miejskie Nr 4
BernadetaGresztaPrzedszkole Miejskie Nr 6
BożenaHadamekPrzedszkole Miejskie Nr 6
ElżbietaHałasaPrzedszkole Miejskie Nr 9 i Przedszkole Miejskie 13
MagdalenaHałasaSzkoła Podstawowa Nr  10  z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukaińskiego
MariaHelmanPrzedszkole Miejskie Nr 15
JolantaHernas- SkorupaII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
MariaJachimczukSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
TeresaJuszczakPrzedszkole Miejskie Nr 14
JolantaJuszczakPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1
UrszulaKawałkoIII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
BarbaraKowalczyk,I liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
StanisławKrólSzkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
DanutaKulaszaSzkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
EwaKułajSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
AdamKurnikII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
KrzysztofKustraZespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki
BarbaraKwitekSzkoła Podstawowa Nr  10  z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukaińskiego
EwaŁypSzkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
MartaMargolSzkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
StanisławMazurZespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki
MartaMazurekSzkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica
StanisławaNiedzielskaSzkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
StanisławaNiezgodaPrzedszkole Miejskie Nr 13
AnnaOrdyniecZespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 4 im. Dzieci Zamojszczyzny
MariaOstafinSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
AlinaOszustZespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 3 im. Armii Krajowej
PetroPernatZespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 4 im. Dzieci Zamojszczyzny
JaninaPetrykSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
MariaPolikowskaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
EugeniaPolskaII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
UrszulaSękowskaII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
BożenaSitarzSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
StanisławSmolińskiCentrum Kształcenia Praktycznego
ElżbietaSmorowskaSzkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
IreneuszSmrokowskiBursa Międzyszkolna Nr 1
MałgorzataSołowiejSzkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
LidiaStanisławekIII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
EugeniuszStąsiekCentrum Kształcenia Praktycznego
RyszardSzarmachII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
IrenaSzczęśniakSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
ElżbietaSzponarSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
BarbaraTomczakSzkoła Podstawowa Nr  10  z Oddziałami Integracyjnymi
IrenaTrusiukSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
MariaTruszSzkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich
JadwigaWiśniewskaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 1
ReginaWładekZespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 4 im. Dzieci Zamojszczyzny
KrzysztofWołochPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1
LucynaZabłockaSzkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej

 

Po oficjalnej części uroczystości, wszyscy obecni na gali obejrzeli film pt. “Juliusz”.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments