Niesamowicie energetyczny muzyczny spektakl “Skazany na bluesa” w Zamojskim Domu Kultury

0
550

Niesamowicie energetyczny muzyczny spektakl dla wielbicieli bluesa, pięknego wokalu, zespołu Dżem i wszystkich tych, którym klimat gitary, whisky, dymu papierosowego i klubu jazzowego nie są obce. To będzie prawdziwy wehikuł czasu.

Odtwórca roli Ryśka Riedla w spektaklu SKAZANY NA BLUESA – Maciej Lipina to wokalista, gitarzysta, autor piosenek, lider formacji ŚCIGANI. Jego Rysiek jest barwny, wiarygodny i bezpretensjonalny. Imponująco śpiewa z drapieżnością i prawdziwym bluesowym feelingiem, a każdy z songów zespołu Dżem brzmi w jego wykonaniu znakomicie. Koncert uzależnia i wciąga z każdą kolejną minutą.

Wokaliście towarzyszyć będzie zespół muzyków Teatru Śląskiego – czołówka polskiej sceny:
Paweł Ambroziak – gitara, Sebastian Kret – gitara, Adam Snopek – instrumenty klawiszowe, Ronald Tuczykont – bass, Michał Dziewiński – perkusja.

Spektakl “Skazany na bluesa” odbędzie się 13 października (początek godzina 19.00) w Zamojskim Domu Kultury

Bilety w cenie 40 zł można zakupić tutaj: http://zdk.zamosc.pl/kup-bilet/

Istnieje możliwość zakupu biletów grupowych.

42397003 380022549353108 3410406059695669248 n Niesamowicie energetyczny muzyczny spektakl "Skazany na bluesa" w Zamojskim Domu Kultury

Poprzedni artykułZakończyła się rozbudowa drogi powiatowej Tomaszów Lubelski – Krasnobród. Nowy odcinek oficjalnie otwarty
Następny artykułDebata gospodarcza kandydatów na urząd Prezydenta Zamościa (film i zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments