Debata gospodarcza kandydatów na urząd Prezydenta Zamościa (film i zdjęcia)

0
1360
GAIA

W Hotelu Artis odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie Unii Szefów Firm Zamojszczyzny. Konferencja była skierowana do działających w Zamościu przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu.

W ramach spotkania odbyła się debata kandydatów ubiegających się o urząd Prezydenta Miasta Zamość. Wzięli w niej udział wszyscy 4 kandydaci: Sławomir Ćwik, Marta Pfeifer, Jarosław Sachajko, Andrzej Wnuk. Debatę poprowadził dr Bogusław Klimczuk.

Każdy z kandydatów został przedstawiony przez prowadzącego, mógł zaprezentować swój program wyborczy i miał szansę zadać po jednym pytaniu związanemu ściśle z tematyką gospodarczą każdemu z kontrkandydatów. Niestety nie zawsze udało się utrzymać dyskusję w ryzach narzuconej tematyki.

Każdy z kandydatów otrzymał także pytanie gospodarcze od prowadzącego: Jaki główny problem gospodarczy dotyczy Zamościa i jak ten problem prezydent miasta może rozwiązać?

Pytania z sali od przedsiębiorców dotyczyły tego jak podczas swojej kadencji może wspomóc działalność lokalnych przedsiębiorców. Na zakończenie, wszyscy kandydaci mieli szansę podsumować swój program i zaprosili na wybory 21 października.

Wśród zebranych na salo osób odbyły się prawybory samorządowe `zorganizowane przez Unię Szefów Firm Zamojszczyzny.

Film i zdjęcia

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments