Debata gospodarcza kandydatów na urząd Prezydenta Zamościa (film i zdjęcia)

0
1364

W Hotelu Artis odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie Unii Szefów Firm Zamojszczyzny. Konferencja była skierowana do działających w Zamościu przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu.

W ramach spotkania odbyła się debata kandydatów ubiegających się o urząd Prezydenta Miasta Zamość. Wzięli w niej udział wszyscy 4 kandydaci: Sławomir Ćwik, Marta Pfeifer, Jarosław Sachajko, Andrzej Wnuk. Debatę poprowadził dr Bogusław Klimczuk.

Każdy z kandydatów został przedstawiony przez prowadzącego, mógł zaprezentować swój program wyborczy i miał szansę zadać po jednym pytaniu związanemu ściśle z tematyką gospodarczą każdemu z kontrkandydatów. Niestety nie zawsze udało się utrzymać dyskusję w ryzach narzuconej tematyki.

Każdy z kandydatów otrzymał także pytanie gospodarcze od prowadzącego: Jaki główny problem gospodarczy dotyczy Zamościa i jak ten problem prezydent miasta może rozwiązać?

Pytania z sali od przedsiębiorców dotyczyły tego jak podczas swojej kadencji może wspomóc działalność lokalnych przedsiębiorców. Na zakończenie, wszyscy kandydaci mieli szansę podsumować swój program i zaprosili na wybory 21 października.

Wśród zebranych na salo osób odbyły się prawybory samorządowe `zorganizowane przez Unię Szefów Firm Zamojszczyzny.

Film i zdjęcia

Debata przedwyborcza kandydatów na prezydenta Miasta Zamość Andrzej Wnuk Jarosław Sachajko Marta Pfeifer Sławomir Ćwik

Opublikowany przez Nowy Kurier Zamojski Piątek, 28 września 2018

Poprzedni artykułNiesamowicie energetyczny muzyczny spektakl “Skazany na bluesa” w Zamojskim Domu Kultury
Następny artykułBędzie starcie z cabanami
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments