Zamość: “100 litrów krwi, na 100-lecie odzyskania Niepodległości”

0
501

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu,  działa od ponad 27 lat dzięki wsparciu i życzliwości mieszkańców Zamojszczyzny, w związku z tym pracownicy i wychowankowie Stowarzyszenia pragną wyrazić podziękowanie za dotychczasowe wsparcie i włączyć się w działania na rzecz lokalnej społeczności. Dlatego  wraz z Miastem Zamość oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie,  włączają się w ogólnopolską kampanię promującą krwiodawstwo, a także obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości.

Kampania zostanie zainagurowana 9 października w siedzibie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu, podczas którego wychowankowie i ich rodziny oraz pracownicy Stowarzyszenia a także przedstawiciele Urzędu Miasta Zamość oddadzą krew. Tego dnia nastąpi również podpisanie porozumienia o współpracy w zakresie promowania krwiodawstwa pomiędzy Stowarzyszeniem, Urzędem Miasta oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

W dniach od 10 października do 9 listopada wszyscy zainteresowani włączeniem się do akcji 100 litrów krwi, na 100-lecie odzyskania Niepodległości, mogą oddać krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, oddział terenowy w Zamościu, al. Jana Pawła II 10 (nowy szpital), podając przy tym hasło „krok za krokiem”.  

Podsumowanie akcji, wraz z podaniem liczby oddanej krwi nastąpi do 16 listopada 2018 r.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji!

Poprzedni artykuł100 – lecie zamojskiego ZOO. Bezpłatne zwiedzanie i inne atrakcje.
Następny artykułJubileuszowa pielgrzymka strażaków do Sanktuarium w Krasnobrodzie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments