Zamość: Kolejne graffiti na murach szpitala.

0
753
Fot. Grupa Stforky/ Facebook

Zaledwie tydzień temu informowaliśmy o muralu, który na terenie Zamojskiego Szpitala Niepublicznego stworzyli wspólnie artyści z działającego przy Zamojskim Domu Kultury – Młodzieżowego ART Kolektywu oraz Grupa Stforky [Zobacz: Graffiti na murze szpitala.], a już na murach “starego” szpitala pojawił się kolejny malunek.

Podziękowania dla Urzędu Miasta Zamość za pozytywne ro$patrzenie projektu, Dyrekcji i pracownikom “Starego Szpitala” za udostępnienie miejsca i wszelką pomoc, praktykantom za chęć wspólnego kolorowania, przechodniom za miłe słowa…bez Was wszystkich by tak pięknie nie wyszło  to od nas dla WAS —> WASZE ZDROWIE !!!” – napisali na swoim facebookowym profilu autorzy dzieła – Grupa Stforky.

Wykonane przez grupę “Stforky” malunki podziwiać możemy nie tylko na murach “starego” szpitala, ale też w innych miejscach Zamościa. Na uwagę zasługują chociażby te upamiętniające znane przez wszystkich Polaków i związane z Zamościem postacie: piosenkarza Marka Grechuty [ZOBACZ: Stforky malują Leśmiana] oraz poety Bolesława Leśmiana [ZOBACZ: Grechuta na graffiti].

Poprzedni artykułMnóstwo nowych ofert pracy w Zamościu i regionie
Następny artykułZamość jeszcze bliżej morza
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments