Zamojskie kino zostanie zmodernizowane.

0
698
Fot. CKF Stylowy
GAIA

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu otrzymało dofinansowanie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Kin na modernizację nagłośnienia. Realizacja projektu obejmować będzie wymianę sprzętu nagłaśniającego cyfrowego w formacie Dolby Digital 7.1 w sali kinowej nr 1. 

Używane w tej sali nagłośnienie Dolby Digital 5.1 zainstalowane w roku 1998 w dawnej siedzibie kina zostało przeniesione do nowego obiektu w 2010 roku i wymaga już wymiany – tłumaczy Małgorzata Stępniewska specjalista ds. marketingu i sprzedaży Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu – Nowe urządzenia zapewnią lepszą jakość dźwięku, zwiększając jego przestrzenność. Wymiana sprzętu ma na celu poprawę standardu projekcji filmowych, podniesienie jakości oferty i zwiększenie komfortu oglądania filmów – dodaje

Modernizacja nagłośnienia zaplanowana jest w październiku 2018 r. Projekt finansowany jest ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments