Rozrywkowy weekend w Zamojskim Domu Kultury

0
509
GAIA

Zamojski Dom Kultury serdecznie zaprasza na rozrywkowy weekend w ZDK.

Spektakl pt. „Andropauza3. Czyli jak żyć i nie zwariować” to propozycja na sobotni wieczór. Jest to arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce! Jeden z bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem „Teraz dopiero zaczynam żyć!”.

„Andropauza3. Czyli jak żyć i nie zwariować”, 15 września, godzina 17.00, bilet 85 złotych (uwzględniana będzie Karta Seniora i Karta Dużej Rodziny).

Natomiast w niedzielny wieczór Zamojski Dom Kultury zaprasza na niesamowitą Galę Operetkową Strauss, Kalman, Lehar, Abraham. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków…

Zabrzmią duety wszech czasów: „Usta milczą, dusza śpiewa” „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie: „Aria ze śmiechem”, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: „Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie.

Gala Operetkowa – Strauss, Kalman, Lehar, Abraham, 16  września, godzina 18.00, bilet 60 zł (uwzględniana będzie Karta Seniora i Karta Dużej Rodziny)

Bilety do nabycia w sekretariacie ZDK i na stronie  www.biletyna.pl

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments