Iluminacja, dzieła natury – Roztocze. Wystawa fotografii Bartosza Dybowskiego

0
762
GAIA

„Iluminacja, dzieła natury – Roztocze” – to tytuł wystawy fotografii autorstwa Bartosza Dybowskiego, którą niebawem będziemy mogli oglądać w Książnicy Zamojskiej im. S. K. Zamoyskiego (ul. Kamienna 20 w Zamościu). Są to zdjęcia wykonane w różnych miejscach urokliwego Roztocza w ostatnich kilkunastu latach. Wernisaż wystawy odbędzie się 13 września 2018 r. o godz. 17.00.

Eksponowane na wystawie fotografie zamieszczone są również w publikacji albumowej „Iluminacja, dzieła natury – Roztocze”, która zostanie bliżej zaprezentowana, i którą będzie można nabyć podczas spotkania.

Ekspozycję zwiedzać będzie można w godzinach otwarcia biblioteki, do 30 września 2018 r. 

Bartosz Dybowski (ur. w 1976 r. w Warszawie). Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz tamtejszej Akademii Sztuk Pięknych.

Od wielu lat jego zainteresowania biegną dwoma nurtami, obejmując nie tylko muzykę, ale także fotografię. W fotografowaniu główne miejsce zajmuje pejzaż. Jest autorem kilku wystaw indywidualnych w Polsce i Niemczech, kilkudziesięciu kalendarzy i wielu publikacji w albumach i czasopismach. Fotografuje także dla firmy architektonicznej. Projektując plakaty, afisze, foldery itp. W swym dorobku ma wiele tego typu prac, wykonanych na zamówienie organizatorów festiwali, przeglądów, kursów, warsztatów artystycznych. 

Fotografie jego autorstwa umieszczane były w programach wielu instytucji artystycznych, między innymi Filharmonii Narodowej.

wyst dybowski afisz 1 Iluminacja, dzieła natury - Roztocze. Wystawa fotografii Bartosza Dybowskiego

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments