Profesjonalne usługi druku 3D już na terenie Zamościa!

0
1573
GAIA

 

Profesjonalne usługi druku 3D już na terenie Zamościa!

Firma UM Project świadcząca usługi z zakresu projektowania, doradztwa technicznego i automatyki przemysłowej, poszerzyła swoją ofertę o profesjonalne usługi druku 3D. Dzięki drukowaniu 3D możliwe jest wytwarzanie fizycznych obiektów trójwymiarowych w najwyższej jakości na podstawie komputerowego modelu. Kto może na tym skorzystać?

stopka druk3d 02 1 Profesjonalne usługi druku 3D już na terenie Zamościa!Dla kogo jest druk 3D?

UM Project kompleksowo zajmuje się wydrukiem 3D – zaczynając od wykonania wirtualnego modelu 3D, poprzez wytwarzanie trójwymiarowych obiektów, kończąc na skanowaniu rzeczywistych przedmiotów. Wszystko to w najwyższej jakości, z dbałością o każdy detal i – co istotne – w korzystnych cenach.

Drukowanie 3D z każdym rokiem zyskuje na popularności. Nic w tym dziwnego – technologia ta może mieć zastosowanie w wielu branżach:

dsc02084 Profesjonalne usługi druku 3D już na terenie Zamościa!

  • marketing i reklama – do potencjalnych klientów każdego dnia dociera mnóstwo informacji, by się wyróżnić, potrzeba czegoś oryginalnego. Dzięki reklamowym gadżetom, stworzonym w oparciu o druk 3D, możliwe jest wykreowanie nietuzinkowych przedmiotów, m.in. breloków, stojaków, pendrive’ów z logotypem.
  • dsc02035 Profesjonalne usługi druku 3D już na terenie Zamościa!przemysł – drukowanie 3D pozwala na produkcję części do maszyn, które spełniają wszelkie wymogi wytrzymałościowe, co przekłada się na znaczące oszczędności.retusz wad Profesjonalne usługi druku 3D już na terenie Zamościa!
  • medycyna – druk 3D znajduje również zastosowanie w medycynie. Dzięki innowacyjnym drukarkom możliwe jest tworzenie protez, sztucznych kończyn, implantów.dsc02043 Profesjonalne usługi druku 3D już na terenie Zamościa!
  • motoryzacja – dzięki drukowaniu 3D można zastąpić trudno dostępne, drogie podzespoły z zachowaniem geometrii i wytrzymałości oryginalnych elementów.

Innowacyjna technologia, jaką jest druk 3D, znajdzie zastosowanie również w sporcie, modzie, nauce i wielu innych!

Dlaczego warto skorzystać z usług druku 3D?

Klienci mają możliwość wydrukowania pożądanego przedmiotu w atrakcyjnej cenie i krótkim czasie. Nie ma konieczności uruchamiania specjalistycznej linii produkcyjnej, co przekłada się na ogromne oszczędności. Firma UM Project drukuje na podstawie dostarczonej dokumentacji lub wykonuje ją samodzielnie na potrzeby projektu, dlatego klient ma wpływ na końcowy kształt przedmiotu i jego rozmiar. Drukowanie 3D wyróżnia się wysoką precyzją – możliwy jest wydruk zaawansowanych geometrii. 

Stworzone części charakteryzują się wysoką wytrzymałością i jakością. To doskonała alternatywa dla trudno dostępnych bądź drogich elementów, na które normalnie klient nie mógłby sobie pozwolić. 

Więcej informacji na temat druku 3d znajdziecie Państwo na stronie: http://umproject.pl/druk3d/

stopka druk3d 02 1 Profesjonalne usługi druku 3D już na terenie Zamościa!

(Artykuł sponsorowany)

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments