MKS Padwa pozyskała sponsora strategicznego. Brawo i życzymy kolejnych h sukcesów!

0
567
Fot. K. Chmiel
GAIA

Gramy razem z PKP LHS

Zamojska spółka kolejowa PKP LHS sp. z o.o. została sponsorem strategicznym
MKS Padwa Zamość. Umowa obowiązuje od początku września br. Logotyp firmy będzie figurował na strojach meczowych drużyny występującej w pierwszej lidze szczypiornistów.

PKP LHS sp. z o.o. zarządza najdalej wysuniętą na zachód europejską szerokotorową linią kolejową. W swojej ofercie posiada usługę trakcyjną (zapewnienie przewozu kolejowego wraz z obsługą) oraz dodatkowe usługi logistyczno – spedycyjne. Firma wchodzi w skład grupy PKP – zaliczającej się do największych kolei europejskich (źródło: Forbes).

Zamojska firma posiada długoletnią tradycję wspierania rozmaitych inicjatyw sportowych. Jest nam niezmiernie miło, że władze spółki przekonały się do naszej wizji prowadzenia projektu sportowego i zdecydowały się na współpracę marketingową, która przyniesie korzyści obu stronom. To dla nas niezwykle ważny aspekt w budowaniu trwałych i przyjaznych relacji z naszymi Sponsorami.

Drużyna seniorów MKS Padwa Zamość w rozpoczynającym się 22 września sezonie będzie występowała w pierwszej lidze szczypiornistów. Jest jedyną obecnie ekipą z Zamojszczyzny występującą na szczeblu centralnym regularnych rozgrywek w grach zespołowych.

Dziękujemy za zaufanie naszemu sponsorowi strategicznemu. Do zobaczenia na meczach w hali OSiR Zamość.

(materiał nadesłany)

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments