Zamość: E.Leclerc wybuduje stację paliw. Ma być najtaniej w mieście. Powstanie też duży parking [WIZUALIZACJA]

4
3363
Centrum Handlowe E.Leclerc Zamość (materiały prasowe, E.Leclerc)
GAIA

Przy Centrum Handlowym E. Leclerc przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu powstanie stacja paliw. W ramach inwestycji wybudowany zostanie też duży parking na 200 pojazdów z dodatkowym wjazdem od głównej ulicy. Przedstawiciele firmy E. Leclerc zapowiadają, że stacja oferować będzie paliwo najwyższej jakości po najniższych cenach. Inwestycja ruszy prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu.

Stacja paliw stanie na sąsiadujących z centrum handlowym pustych terenach przy ul. Wyszyńskiego (w miejscu gdzie od czasu do czasu rozstawia się cyrk lub wesołe miasteczko) – Mamy już wszystkie pozwolenia niezbędne do rozpoczęcia budowy. Realizacja inwestycji ruszy najprawdopodobniej jeszcze we wrześniu – informuje Henryk Świdnik, prezes zarządu zamojskiego E. Leclerc. W ramach inwestycji wybudowane zostaną zadaszone dystrybutory oraz budynek kasy. Zatankować tu będzie można benzynę, olej napędowy oraz gaz LPG. – Oferować będziemy paliwo najwyższej jakości, od renomowanych dostawców, z naszych polskich rafinerii po cenach najniższych w mieście – deklaruje Henryk Świdnik.

Przy stacji paliw powstanie parking na 200 samochodów. Na nową stację i parking prowadzić będzie dodatkowy wjazd od ul. Wyszyńskiego. W planach jest także budowa chodnika, który łączyć będzie całe centrum handlowe z Osiedlem Zamoyskiego.

a11 Zamość: E.Leclerc wybuduje stację paliw. Ma być najtaniej w mieście. Powstanie też duży parking [WIZUALIZACJA]
Wizualizacja stacji E. Leclerc, która powstanie przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu. (Biuro Projektów Architekci)

 

- reklama-
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Coś nie ruszyło

Anonimowo

Leclerc zamienił sie z miastem na działki, więc wizualizacja z malutką budką i 2 dystrybutorami jest już nieaktualna. Teraz można dobudować do Leclerca dużo większą stację ze sklepem, który będzie działał także w niedziele w które jest ustawowy zakaz handlu. Choć kolejna stajca benzynowa jest niepotrzebna kierowcom, dzięki temu „zabiegowi” Leclerc będze mógł handlować – nie tylko paliwem – we wszystkie bez wyjątku niedziele. Mieszkańcy zyskają kolejna stację benzynową i sklep po środku osiedla, na jednym z nielicznych już zielonych terenów. Brawo

becker

Nie odkryliście ameryki, wystarczy wygooglować: http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/e-leclerc-w-zamosciu-dwukrotnie-wiekszy-w-planach-rozbudowa-centrum-handlowego,62998.html
Wiadomo było od dłuższego czasu że właściciel zechce rozbudować tego „blaszaka” – chodziło tylko o formalną kwestię działek sąsiadujących z marketem.

Anonimowo

Porazka ten.plan