Ogólnopolski Challenge czyli Mali Bohaterowie w Zamościu

0
408
GAIA

W Zamościu Ogólnopolski Challenge odbędzie się w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w najbliższy piątek, 7 września o godz 9.00. Impreza odbywa się pod patronatem Sekretarza Stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki Jarosława Stawiarskiego.

Dzieci ze szkół podstawowych po raz pierwszy będą mogły wziąć udział w profesjonalnym biegu z przeszkodami – ma być to początek ich przygody ze sportem, rywalizacją, walką z własnymi ograniczeniami a czasem nawet lękami. Każdy będzie mógł się przekonać, że może stać się bohaterem dla swojej szkoły, miejscowości, klasy, wychowawców ale przede wszystkim dla samego siebie.

Zabawa poprzez sport, rywalizację oraz wsparcie kolegów ze szkoły ma zbudować w każdym dziecku pewność siebie, miłość do sportu oraz umiejętność działania w grupie.

W związku z tym, iż rok 2018 to 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości młodzi ludzie będą mogli poczuć dumę z naszej historii oraz przynależność do kraju  poprzez atrakcje. Realizacja tego podczas naszych zawodów odbędzie się poprzez pełne zaangażowanie służb mundurowych oraz pokazy replik uzbrojenia polskich służb mundurowych. Dzieci będą mogły poznać też elementy wyszkolenia strzeleckiego na specjalnie stworzonej i w pełni bezpiecznej strzelnicy ASG. Podczas zawodów będą też realizowane elementy pirotechniki filmowej.

Dla uczestników oraz wszystkich kibiców czeka wiele emocji i atrakcji: muzyka, sport, zabawa, pokazy uzbrojenia polskich służb mundurowych, strzelnica ASG, miasteczko zawodów z infrastrukturą  i wiele innych.

img 9561 Ogólnopolski Challenge czyli Mali Bohaterowie w Zamościu zamosc plakat mali bohaterowie outlines Ogólnopolski Challenge czyli Mali Bohaterowie w Zamościu

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments