Plaża w “Twierdzy”. Zamojska galeria handlowa otwiera wakacyjną strefę relaksu

0
684
zdjęcie podglądowe. Fot. pexel

Kiedy słońce praży zasmakuj relaksu na plaży! Odkryj wakacyjną strefę odpoczynku i zabaw. Galeria Twierdza Zamość zaprasza na pierwszą w regionie plażę w centrum handlowym czynną od 26 lipca do końca sierpnia. 

Lubimy zaskakiwać naszych klientów, stąd pomysł na plażę w samym środku naszego centrum handlowego. To wyjątkowe miejsce zaaranżowane na piaszczystą plażę, gdzie zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli chwilę odpocząć. Na dzieci czekają również zabawki, którymi będą mogły bawić się na piasku   podkreśla Joanna Wyrostek Dyrektor Centrum Handlowego Twierdza.

Już 28 lipca w godzinach 11:00 – 17:00 odbędzie się hawajska inauguracja strefy relaksu. W programie między innymi: warsztaty muzyczne, nauka tańca hula i tradycyjnej hawajskiej sztuki HAKA POI, wakacyjne tatuaże, plażowe gry i zabawy a także prawdziwy koktajl bar i wiele innych animacji.

Z okazji otwarcia plaży Galeria “Twierdza” przygotowała też konkurs, w którym do wygrania są co tydzień 2 karty podarunkowe na 100 zł każda. Start konkursu już 26 lipca 2018 r. Szczegóły na stronie internetowej oraz fanpage’u GaleriaTwierdzaZamosc

Partnerem akcji jest Biuro Podróży Rainbow.

Wybierzecie się na “plażing”? 😉

 

Poprzedni artykułZamość spodziewa się kilku tysięcy osób na koncercie “Dwójki” na Rynku Wielkim
Następny artykułNie chcemy spalarni śmieci!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments