Szpak, Sarsa, Ray Wilson i wielu innych w Zamościu. Mamy potwierdzone informacje

0
1151

Wakacyjna trasa koncertowa Dwójki nabiera tempa! Po Toruniu, czas na Zamość. Mamy już potwierdzoną listę wykonawców.

Tym razem wśród wykonawców pojawi się gwiazdor zza granicy. Ray Wilson wystąpi ze swoim zespołem, zaśpiewa także w duecie z Patrycją Markowską. Początek transmisji z Zamościa w niedzielę, 29 lipca, o godz. 20:05.

Najgorętsze, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i dwie godziny muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej!

Na scenie gość zza granicy – Ray Wilson, a także plejada rodzimych gwiazd. W Zamościu wystąpią m.in. Michał Szpak, Sarsa, Margaret, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder, Formacja Nieżywych Schabuff, Gromee & Lucas Meijer, Leszcze, Rafał Brzozowski, Marta Gałuszewska i zespół 4Dreamers.

Koncert poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska. Z backstage’u panie wspierać będą panowie: Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel z Radia ZET, znany m.in. z tego, że nie ma osoby, której nie potrafiłby „wkręcić“.

Zamość to kolejny, po Toruniu, przystanek na tegorocznej, muzycznej trasie Dwójki. Kolejne koncerty odbędą się w sierpniu – w Stalowej Woli (5 sierpnia) i Gdańsku (31 sierpnia).

Całej trasie towarzyszy hasło „Lato, muzyka, zabawa”. Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie Dwójki bawią się przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz nieśmiertelnych, muzycznych evergreenach. Początek o godz. 20:05 w Dwójce. Na żywo! „ LATO, MUZYKA, ZABAWA – WAKACYJNA TRASA DWÓJKI”. Koncert z ZAMOŚCIA. Niedziela, 29 lipca, godz. 20:05, TVP2. Patroni medialni: Radio ZET, Super Express, Interia.pl

Fot. zdjęcie główne Facebook/MichałSzpak

Poprzedni artykułŚwięto zamojskich policjantów
Następny artykułNiedziela bez handlu. Publikujemy listę otwartych sklepów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments