CZADOMAN Gwiazdą Dni Gminy Nielisz. Będzie się działo!

0
1954
Fot. Jarosław Szafran Fotografia
- reklama-

W ostatni weekend lipca nad zalewem w Nieliszu będzie się działo naprawdę dużo. W dniach 28 – 29 lipca 2018 w ramach Dni Gminy Nielisz odbędą się Regaty Żeglarskie oraz Festiwal Turystyczny. Obie imprezy zadebiutowały w ubiegłym roku i spotkały się ze sporym zainteresowaniem. Gmina postanowiła więc zorganizować je po raz kolejny. 

II Regaty Żeglarskie o Puchar Wójta Gminy Nielisz rozgrywane będą przez dwa dni (28 i 29 lipca). Zaplanowano 8 wyścigów w klasach Omega Standard, Omega Sport, 420, Open, Korsarz, Optimist. Po zmaganiach na wodzie zaplanowano muzyczne atrakcje. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Roxait. Po koncercie rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami z DJ-em Barthusem.

W niedzielę, 29 lipca w centrum wsi odbędzie się Festiwal Turystyczny. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godz 15.00. W programie znajdą się: wystawy produktów turystycznych i regionalnych, koncerty, rewie taneczne oraz wybory Miss Lata 2018. Punktem kulminacyjnym niedzielnego wieczoru będzie koncert gwiazdy disco polo – CZADOMANA. Tuż po nim rozpocznie się zabawa teneczna z zespołem Pryzmat.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments