Wystawa w Sitnie już w ten weekend. [PROGRAM]

0
615
GAIA

Bydło, konie, trzoda chlewna, owce, kozy, króliki, przeróżne ptactwo hodowlane – te zwierzęta będzie można podziwiać na tegorocznej wystawie w Sitnie. Najpiękniejsze w oczach jurorów zwierzęta, otrzymają tytuły championów. Podczas trzydniowej imprezy zaprezentowane zostaną także sprzęty, maszyny oraz rolnicze nowinki technologiczne. Wystawa w Sitnie to nie tylko raj dla rolników i hodowców, ale również dla ogrodników. Miłośnicy roślin ozdobnych mogą tu zaopatrzyć się w najróżniejsze odmiany kwiatów, krzewów czy drzewek.

Każdego roku, w pierwszy weekend lipca do Sitna przyjeżdża około 400 firm z różnych branż, prezentujących maszyny i urządzenia rolnicze, pasze, środki ochrony roślin, produkty pszczelarskie, są też firmy propagujące odnawialne źródła energii.

Wystawę każdego roku odwiedza około 30-40 tysięcy osób. W jej trakcie odbywają się także seminaria tematyczne dla rolników.

Tegoroczna, XXXII Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych odbywać się będzie w dniach 29 czerwca – 1 lipca.

Organizatorem jest, jak co roku Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli – Zespół Doradztwa Rolniczego w Zamościu z/s w Sitnie.

Szczegółowy program imprezy na plakacie poniżej

sitnob2 1 Wystawa w Sitnie już w ten weekend. [PROGRAM] dsc 5011 1 Wystawa w Sitnie już w ten weekend. [PROGRAM]

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments