„Chory na sukces”. Spektakl z doborową obsadą na deskach ZDK

0
448
GAIA

Choć Zamojskie Lato Teatralne wciąż trwa, to – Zamojski Dom Kultury poczynił już plany co do jesiennego repertuaru. 16 listopada na deskach ZDK-u wystawiony zostanie spektakl kabaretowy pt.:”Chory na sukces”.

Spektakl jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”), którzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości.

W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi. Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów.

W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, które są nam wszystkim bliskie. Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

Bilety w cenie 80 zł. do nabycia w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury i na www.kupbilecik.pl.

36331395 2247227625292878 2291569321060597760 n "Chory na sukces". Spektakl z doborową obsadą na deskach ZDK

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments