“Skarb Szeptuchy”. Magiczna opowieść okraszona lokalnymi legendami. MAMY DLA WAS 4 EGZEMPLARZE KSIĄŻKI!

0
485

„Skarb Szeptuchy” to najnowsza powieść związanej z Zamościem pisarki – Pati Maczyńskiej. Książka jest ostatnią częścią trylogii „Dziedzictwo Południcy”. I tym razem autorka, wraz z bohaterami powieści, podróżuje po Roztoczu i innych okolicach województwa lubelskiego. Przytacza lokalne legendy i stwory z rodzimej mitologii słowiańskiej.

Po śmierci ciotki Leokadii Oriana odziedzicza spadek. Do domu Sjenów trafia tajemnicze pudełko. Tymczasem Nataniel otrzymuje propozycję pracy na wykopaliskach w Azji i wraz z Georginią opuszczają bliskich. Aby nie dopuścić do rozpadu rodziny kilkuletnie siostry postanawiają odnaleźć legendarny  kwiat paproci. Wkrótce okazuje się, że życie Ginny jest zagrożone.

Czy dzieciom uda się tego dokonać? Czy rodzina znów będzie razem? Czy duch Julii z ruskiego cmentarza uratuje życie Georginii? Z jakimi demonami tym razem przyjdzie się zmierzyć Sjenom? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w najnowszej powieści Pati Maczyńskiej „Skarb Szeptuchy”.

NIESPODZIANKA!

Mamy dla Was 4 egzemplarze książki “Skarb Szeptuchy”. Aby zdobyć jeden z nich, należy polubić i udostępnić ten post na swoim Facebooku. Konkurs trwa do środy, 13 czerwca do godz. 20.

W czwartek, 14 czerwca ogłosimy wyniki. Wygrany egzemplarz powieści będzie można odebrać w naszej Redakcji na Starym Mieście w Zamościu (ul. Staszica 35).

Zapraszamy do udziału!

Poprzedni artykułI LO w Zamościu w czołówce ogólnopolskiego rankingu Szkoły Kompetencji Przyszłości!
Następny artykułChcieliście strzałki na rondach? To macie! (ZDJĘCIA)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments