Nowe ulice i nowe osiedle dla 2000 mieszkańców w Zamościu – Andrzej Wnuk oficjalnym kandydatem na Prezydenta Zamościa

1
1355

Beata Mazurek wicemarszałek (PiS) zaprezentowała dzisiaj na specjalnie zwołanej konferencji prasowej na Rynku Wielkim, Andrzeja Wnuka jako oficjalnego kandydata PiS na prezydenta Zamościa.

Beata Mazurek: Oficjalnym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Zamościa, jest Andrzej Wnuk (brawa zgromadzonych zwolenników). 4 lata temu, przyjechał tutaj Prezes Jarosław Kaczyński udzielając poparcia Andrzejowi Wnukowi na Prezydenta Zamościa, powiedział, że Zamość zasługuje na zmianę. Ta zmiana nazywa się Andrzej Wnuk. Przez te cztery lata Zamość nie tylko pięknieje, ale się rozwija. Rozwija się dla mieszkańców dla turystów a pięknem swoim zachwyca nie tylko Polaków, ale i turystów z całego świata. 

Następnie zabrał głos Prezydent Andrzej Wnuk: w Zamościu realizowany jest program, który uzgodniliśmy z Prawem i Sprawiedliwością cztery lata temu. Zrobiliśmy już ponad 50 nowych ulic, 57 mamy w planach, myśle że wszystkie uda się zrobić do końca kadencji, zrobiliśmy dwa ronda, nową halę sportową, zrobiliśmy dwa nowe mosty, powstały dwa bloki socjalne. Wszystko to, co mówiliśmy w kampanii wyborczej zostało zrealizowane bądź zostanie zrealizowane do jesieni i na  następną kampanię również z Prawem i Sprawiedliwością widzimy potrzeby zawarcia pewnej umowy i wśród tych zobowiązań chcielibyśmy wyremontować główne ulice (Piłsudskiego, Partyzantów, Lwowską a także ulice osiedlowe) 

Prezydent zapowiedział także budowę nowego osiedla dla 2000 osób w ramach programu Mieszkanie +

Beacie Mazurek towarzyszył Michał Mulawa, radny sejmiku wojewódzkiego lubelskiego.

Konferencję prasową dla dziennikarzy próbowali zakłócić pokrzykując tzw. „Wolni Obywatele Zamościa” którzy w ilości kilkunastu osób zgromadzili się transparentami przy schodach Ratusza.

Nagranie z konferencji na żywo:

 

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

A skąd te 2000 mieszkańców Pan Prezydent chce pozyskać? Imigrantów? Czy turystów? Kalinowice, Sitaniec Skokówka to są osiedla ale nie miejskie. Tam mieszka z 10000 mieszkańców, ale nie Zamościa.