Święto Kolorów ponownie w Zamościu!

0
693

Nie da się ukryć, że wielkimi krokami zbliża się lato. I chociaż pogoda jeszcze się waha, nic nie powstrzyma nadchodzącej bryzy koloru! Holi Festival Poland w tym roku opanuje prawie 100 różnych miejsc, a wakacyjna mapa Polski już na dobre pokryje pył radosnych barw! Już 8 czerwca po raz drugi zawita do Zamościa.

Holi Festival Poland to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia „malowanie” się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

– Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment. A to wszystko w Polsce! W edycji 2017 roku udział wzięło około 100 tys. osób, w tym roku spodziewam się jeszcze więcej uczestników – mówi jeden z organizatorów polskiej edycji.

Co właściwie czeka na uczestników i zainteresowanych Holi Festival Poland? 

Holi Festival Poland to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się  wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

Chociaż do lata i wakacji jeszcze trochę czasu, maj to doskonały moment, aby zaczarować aurę kolorem oraz potrenować różnobarwne zdolności. 8 czerwca Holi Festival Poland ponownie pojawi się w Zamościu. Już dziś warto wpisać sobie ta daty do kalendarza i zbierać siły do kolorowej batalii!

GDZIE I KIEDY
Zamość Stare Miasto 08.06. 2018 r. Godziny imprezy 15:00-21:00

zamosc Święto Kolorów ponownie w Zamościu!

Poprzedni artykułPotańcówka z przytupem. Zabawa jak za dawnych lat
Następny artykuł“Dzień Dziecka” w zamojskim kinie potrwa cały weekend. Jakie atrakcje zaplanowano?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments