“Dzień Dziecka” w zamojskim kinie potrwa cały weekend. Jakie atrakcje zaplanowano?

0
420
materiał CKF "Stylowy"

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Warto już teraz zastanowić się, jak umilić to święto swoim pociechom. CKF “Stylowy” w Zamościu z tej okazji przygotowało szereg atrakcji. 

W zamojskim kinie świętowanie “Dnia Dziecka” potrwa cały weekend 1-3 czerwca 2018. W repertuarze mnóstwo filmowych propozycji dla najmłodszych: „Futrzaki ruszają na ratunek”, „Bella i Sebastian 3”, „Wyszczekani”, „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie”. W piątek i w sobotę (1-2.06) przed wybranymi seansami odbędą się konkursy z nagrodami. W niedzielę 3 czerwca kino zaprasza na wspólne zabawy w świecie gry Minecraft.

Uczestnicy zabawy wcielą się w bohaterów gry Minecraft. Na specjalnie przygotowanych mapach nauczą się podstaw myślenia programistycznego a przy pomocy prostych algorytmów zaprogramują „roboty” w grze Minecraft. Młodsze dzieci z małych koralików będą mogły stworzyć własne pixel arty. A ponadto w holu kina będzie rozgrywany turniej robotów LEGO Sumo. – zapowiada Małgorzata Stępniewska z CKF “Stylowy.

PROGRAM WYDARZEŃ TOWARZYSZĄCYCH /hol główny CKF Stylowy/

12:00-16:00 – Zabawy w świecie gry MINECRAFT – otwarte warsztaty z programowania, koralikowe pixel art

12:00-14:30 – Turniej robotów LegoSumo – szczegółowe informacje i zapisy: HTTPS://WWW.ROBONAUKA.PL/NEWS/III-TURNIEJ-ROBOTOW-LEGOSUMO-ROBONAUKA-2018/

Bilety: filmy 2D – 15 zł (ulg.), 17 zł (norm.); filmy 3D – 17 zł (ulg.), 20 zł (norm.), atrakcje w holu kina – wstęp wolny.

Repertuar i rezerwacje: WWW.STYLOWY.NET

Atrakcje zapewnia: ROBONAUKA.PL, MINDCLOUD.PL

źródło: CKF “Stylowy”

 

Poprzedni artykułŚwięto Kolorów ponownie w Zamościu!
Następny artykułPrezydent podpisał Samorządową Kartę dla Kultury
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments