Na murze ZOO może powstać imponujące graffiti. Dziś ostatni dzień głosowania na projekt Stforków

0
328
(© Stforky)

Tylko do dziś (17 maja) można oddawać głosy na projekt grupy Stforky zgłoszony do konkursu Lech Starter. Zamojscy grafficiarze na murach zamojskiego ogrodu zoologicznego chcą stworzyć graffiti z motywami roślinnymi, zwierzęcymi, ale też nawiązujące do historii zoo i jego założyciela – Stefana Milera. Grupa walczy o finansowe wsparcie na realizację projektu. Do wygrania jest jest 50 tys. zł.

“Dzięki realizacji projektu na murach Zamojskiego Zoo powstanie pierwsza galeria miejska w tym regionie, gdzie będzie można podziwiać prace zarówno zamojskich, jak i specjalnie na tę okazję zaproszonych artystów spoza naszego miasta.
Festiwal sztuki ulicy przyczyni się do poprawy estetyki i pozytywnej zmiany przestrzeni miejskiej, która uzyska nowy walor artystyczny nie tylko dla mieszkańców miasta ale także dla turystów odwiedzających Zamość. Z uwagi na samą treść pracy, efektem będzie zwiększenie zainteresowania historią powstania Zoo w Zamościu” – opisują swój pomysł Stfforky.

Głosowanie internautów, na stronie organizatora, trwa do 17 maja do 23.59. Jeżeli podoba Wam się pomysł Stforków – głosujcie! Głosować można raz dziennie: TUTAJ

 

Poprzedni artykułTribute to Avicii w Zamościu. Impreza charytatywna już jutro
Następny artykułWielkie święto “TRÓJKI”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments