Otwarto SPA na Starówce (ZDJĘCIA)

1
2538

W piątek, 11 maja odbyło się oficjalne otwarcie pięknego miejsca na zamojskiej Starówce. Miłośniczki, ale także miłośnicy luksusu i komfortu na pewno będą cenić adres Kołłątaja 2/4/6 w Zamościu.

We wnętrzach Hotelu Zamojskiego (dawniej Hotel Mercure) otwarto NELA SPA. Właścicielka tego pięknego miejsca, modelka Melisa Cieśla-Ostasz, z przejęciem oprowadzała zaproszonych na otwarcie gości po kameralnym, pięknie urządzonym spa.

Nad pracą gabinetu kosmetycznego oraz gabinetów masażu czuwać będzie kosmetolog i fizjoterapeuta Marta Duda, która przedstawiła pokrótce zabiegi jakie Nela Spa oferuje klientom i klientkom. W ofercie znajdziemy pełną pielęgnację dłoni i stóp (manicure japoński, hybrydowy, itp.) Jeżeli chodzi zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, Pani Marta zaprasza na oxybrazję, mikrodermabrazję, mezoterapię bezigłową, a w planach jest poszerzenie oferty o laser. Zabiegi w Nela Spa wykonywane są z użyciem kosmetyków włoskich Diego Dalla Palma.

Jeżeli chodzi o masaże, w ofercie są masaże zarówno suche, jak i mokre. Będzie można skorzystać z masażu we dwoje. Pani Marta Dudek zaprasza na masaż aroma, antystresowy i odprężający masaż kijami brzozowymi, wyciszający masaż pędzlami, a także masaż “na cztery ręce”. W ofercie spa są także rytuały, autorski na bazie kokosa, ale także zabieg z miodem i inne.

W Nela Spa jest także kameralna, dwuosobowa sauna fińska. Nela Spa zaprasza 7 dni w tygodniu od 10.00-22.00

Nie obyło się bez szampana, losowania karnetów na usługi oraz upominków dla gości.

Już wkrótce będziemy mieć dla Was konkurs, w którym do wygrania będą vouchery do Nela Spa. Obserwujcie nasz profil na Facebooku 😉

Poprzedni artykułPobrano odciski od członków zespołu VOX (Zdjęcia)
Następny artykułSzukasz pracy? Sprawdź najnowsze oferty
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments