Eksplozja rocka nadchodzi

0
513
fot. FB Naydis
- reklama-

Dzisiaj wieczorem (1 maja), na Rynku Wielkim prawdziwe energetyczne brzmienia. Zagrają dwie rockowe kapele, które wzięły udział w tegorocznej edycji przeglądu”Eksplozja Rocka”, organizowanego przez Zamojski Dom Kultury oraz zespół Harlem.

Początek mocnego grania o 20.00

Jako pierwszy, publikę rozgrzeje do czerwoności pięciu rockowych facetów. O 20.00 na scenie wystąpi pochodząca z Werbkowic kapela Naydis w składzie:
Adrian Szuptarski-bass, wokal,
Rafał Ciesielczuk- gitara, wokal,
Tomek Czarnecki- Perkusja,
Marcin Szałata-gitara,
Mateusz Wiater-Instrumenty klawiszowe
Jakby tego było mało, na scenie pojawi się energetyczna grupa młodych muzyków. Wystąpi zespół „The Broken Knife” w składzie:

Roksana Kostrzewska- Wokal
Kamil Szałacha- Gitara
Damian Kłos- Gitara
Patryk Szumiło- Gitara Basowa
Johnny Pańko- Perkusja

The Broken Knife to zespół z okolic Zamościa i Krasnegostawu, który swoje koncertowanie zaczął już w styczniu 2017 roku. Od tamtej pory skład zespołu wielokrotnie się zmieniał ale aktualnie to piątką młodych, zdolnych i zdeterminowanych do pracy ludzi, którzy czerpią ogromną przyjemność z grania. Zespół charakteryzują ostre brzmienie, odważne teksty i charyzmatyczny wokal.
W swoich utworach chcemy pokazać emocje które w nas drzemią nie tylko poprzez tekst ale też przez klimat towarzyszący danej piosence. Na koncertach dajemy z siebie wszystko i zawsze pozostajemy sobą, o czym można się przekonać będąc na naszym koncercie – piszą muzycy na swoim FB.

 Na zakończenie intensywnego dnia Zamojskiej Majówki wystąpi grupa Harlem w składzie:
Krzysztof Jaworski „Dżawor” – gitara elektryczna,
Jakub Weigel „Qbek” – śpiew
Cezary Kaźmierczak „Kaz” – instrumenty klawiszowe
Stanisław Czeczot – gitara basowa
Dominik Brzuzy-Jędrzejczyk – perkusja
Harlem – polska grupa rockowa, założona w 1993 roku przez gitarzystę Krzysztofa Jaworskiego, wokalistę Ryszarda Wolbacha, perkusistę Jarosława Zdankiewicza oraz basistę Wiesława Sałatę. Dorobek zespołu stanowi sześć wydanych płyt oraz setki koncertów na największych polskich scenach.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments