Zamość znów walczy o tytuł „Miejscowość z klimatem”! Internauci do dzieła!

1
575
GAIA

Portal Polskieszlaki.pl ogłosił kolejną edycję plebiscytu „TOP Atrakcje”, w którym wybierane są najpiękniejsze atrakcje turystyczne w Polsce na dany rok. W gronie nominowanych (i to w dwóch kategoriach !) znalazł się Zamość. Głosować można także na Roztocze.

Plebiscyt Top Atrakcje przeprowadzany jest w dwóch etapach – eliminacje i głosowanie finałowe. W eliminacjach biorą udział atrakcje wytypowane przez redakcję portalu z uwzględnieniem typów Internutów. Podczas głosowania Internauci wyłonią dwie najlepsze atrakcje w poszczególnych podkategoriach. Zamość został nominowany w podkategoriach „miejscowość z klimatem” oraz „najpiękniejsze ratusze miejskie”, natomiast Roztocze w podkategorii – regiony. Eliminacje odbywają się w terminie od 24 kwietnia 2018 do 8 maja 2018, finał zaś potrwa od 9 maja 2018 do 23 maja 2018. Głosować można na stronie: www.polskieszlaki.pl.

Drugi etap plebiscytu to głosowanie finałowe, w którym wyłonione zostają najlepsze atrakcje w poszczególnych kategoriach – Top Atrakcje.

Głosować może każdy Internauta, nie jest wymagana rejestracja.

 

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Zamość występuje też w kategorii: „Najpiękniejsze Ratusze miejskie”